Найкращі фахівці клініки – доповідачі 8-ї Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації!

You are here:

Снимок экрана 2017-04-22 в 23.10.1120-22.04.2017 у Львові відбувся один із найзнаковіших професійних заходів  стоматології України: 8-а Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації «Біологічні аспекти в імплантології». Її відвідали та виступили із доповідями наші провідні фахівці:

Дубнов А.В. – лікар-імплантолог, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, який був призначений новим президентом Української Асоціації Імплантологів, виступив з доповіддю «Назустріч новим естетичним потребам пацієнтів: можливо, рішенням є мінімально інвазивне імплантологічне лікування?». У своїй доповіді Артем Васильович підняв питання, з якими щодня стикаються лікарі в еру дентальної імплантації, а саме: пацієнти вимагають швидких і надійних результатів в кожному конкретному випадку, що робити?

Сьогодні в арсеналі хірургів є велика різноманітність методик і матеріалів для роботи, тому не тільки молодий спеціаліст може відчувати себе розгубленим при виборі методики лікування. Швидкозростаючий попит створює безліч пропозицій на ринку дентальної імплантації. Чи можливо зробити все в одній операції? Чи є надійним обраний метод та чи має він досить тривалий ефект? Чи дійсно наші протоколи лікування відповідають побажанням наших пацієнтів? У своїй доповіді Дубнов А.В. дав вичерпну відповідь на ці та багато інших питань, проілюструвавши свій виступ великою кількістю фото та відео матеріалів із власної лікарської практики.

Волиiнська Т.Б. – лікар-стоматолог вищої категорії, пародонтолог, кандидат медичних наук, член Асоціації лікарів-пародонтологів України, викладач «Школи практичної пародонтології», лідер професійної думки компаній 3Mта Hu-Friedy, сертифікований тренер компанії «Plasmolifting» в Східній Європі виступила на симпозіумі зубних гігієністів та асистентів стоматолога, який відбувся в рамках конференції, з доповіддю присвяченою мікробіологічним методам діагностики в пародонтології. Пацієнти Тамари Борисівни неодноразово переконувалися на власному досвіді в кваліфікації та уміннях лікаря. Не дарма вони називають її руки золотими і даними Богом. Пародонтолог знає і вміє виявити проблему (не останнє місце в якій займає саме мікрофлора, про виявлення якої розповідала в своїй доповіді Тамара Борисівна), зробити прогноз захворювання та провести адекватне лікування, яке призводить до повного одужання.

Серед слухачів-учасників конференції були Головний лікар нашої клініки Дубнова Л.Ю., Писаренко О.Г. – лікар-гігієніст і лікар-протезист (ортопед) Палій О.М. 

Ми пишаємося нашою високопрофесійною командою й запрошуємо вас розділити наш успіх та отримати в нашій клініці найкращі стоматологічні послуги в Києві та Україні. Для запису: (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати