м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Пародонтологія

Побачити усі ціни >>

Неодноразово бачили сліди крові на зубній щітці після чистки? При відкушуванні яблука, моркви або будь-який інший жорсткої їжі вони теж є? Помітили, що шийки зубів оголилися? Все це сигнал про те, що ви маєте відвідати лікаря-пародонтолога. Не відкладайте візит до компетентного лікаря в нашу Клініку, де вам проведуть якісне комплексне лікування виходячи з ваших потреб і можливостей.

Лікування ясен

Найчастіше захворювання із запалення пародонту (хвороби ясен) проявляються навесні або восени. Однак, таке явище, а поряд з ним і запалення, поганий запах з рота, кровоточивість ясен, може виникнути і влітку, і взимку. Незалежно від пори року цю проблему потрібно вирішувати.

В “Клініці Дубнової” Стоматологія “(у Києві) лікування ясен починається з детальної діагностікі та обстеження, яке включає: ортопантомограму, загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор та інші дослідження в т.ч. мікробіологічні, які призначить лікар. Тільки після отримання та аналізу результатів цих досліджень лікар зможе виявити причину кровоточивості ясен і призначити лікування.

З цим питанням розібралися? Переходимо безпосередньо до методів лікування ясен. В Києві, в нашій Клініці використовують кілька методів: консервативний, хірургічний, комбінований. Причому для кожного пацієнта метод лікування ясен підбирається доктором індивідуально, а хірургічне втручання, як метод лікування запалених ясен, рекомендується тільки при важких формах хвороби.

М’який зубний наліт, з часом перетворившись на твердий, руйнує зуби і викликає запалення ясен, тому кровоточивість ясен вимагає негайного лікування! Щоб не допустити серйозних ускладнень, вже зараз ви можете зайнятися профілактикою запалення і кровоточивості ясен. Що необхідно для цього?

  • Як мінімум двічі на рік відвідуйте свого лікаря, щоб він міг своєчасно виявити проблему і, при необхідності, якомога швидше почати лікування.
  • Обов’язково навчитеся правильному чищенню зубів, яка є фундаментальною для профілактики запалення ясен. У нашій Клініці навчання індивідуальній гігієні є обов’язковою процедурою.
  • Намагайтеся чистити зуби двічі на день – після сніданку і перед сном.
  • Після їжі, бажано прополоскати рот або з’їсти яблуко, морква, які і м’який зубний наліт знімуть, і природним чином ясна помасажуйте.
  • У догляді за порожниною рота регулярно використовуйте спеціальні засоби по догляду за зубами в домашніх умовах, які вам порекомендував лікар і, які допомагають усувати зубний наліт.
  • Загартовуйтеся, правильно харчуйтеся, активізуйте захисні сили організму.
  • Відмовтеся від шкідливих звичок, а саме від куріння через який процес руйнування прискорюється

Лікування гінгівіту

Неправильний прикус, тривалий прийом деяких медичних препаратів, хвороби шлунково-кишкового тракту – лише мала частина тих проблем, які згодом призводять до появи, прогресуванню і … лікуванню гінгівіту (у Києві це можна зробити в нашій Клініці). Гінгівіт – це запалення ясен при якому немає поразки кістки навколо зуба. Він проявляється кровоточивістю, запаленням і болем в яснах. Однак частіше інших ознаки гінгівіту в порожнині рота з’являються на тлі утворення зубного каменю, неякісно поставленої пломби, інфекції… Потреба в лікуванні гінгівіту у дітей найчастіше обумовлена неякісним та нерегулярним чищенням зубів, неправильним прикусом, в результаті чого утворюється зубний камінь і з’являється кровоточивість ясен.

Хто ще в зоні ризику? Лікування гінгівіту (у Києві, в “Клініці Дубнової” Стоматологія”) частіше потрібно всім, у кого на зубній щітці неодноразово були виявлені сліди крові і тим, хто має серйозні проблеми зі здоров’ям: ревматизм, цукровий діабет, хвороби органів ШКТ, адже всі вони відображуються на стані порожнини рота.

Як проходить терапія? Лікування гінгівіту в стоматології залежить від стадії та виду недуги, а також від різних нюансів. Наприклад, при лікуванні гінгівіту у дітей, в першу чергу, малюка потрібно навчити правильно, добре чистити зуби і доглядати за порожниною рота, а також запломбувати всі зуби, уражені карієсом.

Під час лікування дорослих практично завжди потрібно спочатку зняти зубний камінь, відполірувати зуби (інакше на шорсткій поверхні швидко утвориться новий наліт), а вже потім перейти до протизапальної терапії. При лікуванні гінгівіту в стоматології, вважається, що цих процедур достатньо.

Часто гінгівіт виникає під час вагітності, так як відбуваються гормональні зміни в організмі жінки. Тому при появі перших ознак гінгівіту швидше запишіться на прийом до свого лікаря. Прі своєчасному зверненні в нашу Клініку у Києві (для лікування гінгівіту) запальний процес в яснах буде зупинений в найкоротші терміни!

Лікування пародонтиту

Якщо гінгівіт, це запалення ясен, то пародонтит – це ще й запалення кістки. Тому якщо не займатися проблемою кровоточивості ясен на ранніх стадіях, то в майбутньому зуби поступово розхитуються і випадають .. Лікувати пародонтит потрібно обов’язково і якомога швидше!

Пародонтиту зазвичай передує гінгівіт. Ви не звернулися вчасно до фахівця, який займається лікуванням гінгівіту і пародонтиту (у Києві це можна зробити в нашій Клініці) і проблема ускладнилася? На жаль, таке буває досить часто … І дізнатися про те, що гігнгівіт перейшов в пародонтит ви можете за певними симптомами: окрім запалення, кровоточивості ясен, з’являється і біль при жуванні, неприємний запах з рота та інші проблеми (оскільки в процес вже залучені тверді тканини, з’являється витікання гною з зубо-ясенних кишень та рухливість зубів, а їх шийки оголюються).

Компетентному лікарю, який займається лікуванням пародонтиту в Києві, в “Клініці Дубнової” Стоматологія”, досить провести стоматологічний огляд і спеціальне дослідження, щоб розпізнати хворобу. Але для більш точної діагностики потрібно пройти рентгенографічне дослідження і обов’язково здати бактеріологічний посів вмісту пародонтальних кишень. Тоді лікування буде призначено грамотно. Приходьте на консультацію до лікаря відразу після виявлення перших симптомів хвороби, адже лікувати гострий пародонтит куди простіше, ніж хронічний.

До речі про терапію. Вона включає в себе гігієнічну професійну чистку зубів і закритий кюретаж вмісту пародонтальних кишень. Останній являє собою дуже ретельне очищення вмісту пародонтальних кишень за допомогою спеціальних кюреток-гачків, після чого пародонтолог полірує спеціальними інструментами корінь зуба. Завдяки цьому запалення зменшується, і десна як би «припаюється» на своє місце, що веде до одужання ..

Але це ще не все! Оскільки в нашій Клініці працюють фахівці, які завжди йдуть в ногу з часом, вам можуть запропонувати процедуру плазмоліфтінга. Це остання інноваційна розробка в галузі лікування пародонтиту, яка дає прекрасні результати.

Plasmolifting (ін’єкційний метод) допомагає не тільки зняти запальний процес в пародонті, а й запобігає зменьшенню кісткової тканини, змушуючи тканини ясен відновлюватися, регенерувати, Завдяки чому усувається кровоточивість ясен, зменшується рухливість зубів, ясна набуває фізіологічну блідо-рожеве забарвлення, зникає неприємний запах з рота!

Ефект від процедури обумовлений тим, що плазма, яка вводиться пацієнтові, виготовляється з вашої власної крові (тромбоцитарная аутоплазмой), а відповідно ідеально підходить саме вам. Вміст у ній великої кількості факторів росту впливає на кісткову, сполучну та інші тканини, що сприяє швидкому вирішенню проблем.

Цей метод абсолютно безпечний і проходить безболісно. Плазмоліфтінг не є самостійним лікувальним заходом, а використовується тільки в комплексній терапії лікування пародонтиту.

Завдяки високому професіоналізму наших фахівців, їх досвіду та новітніх технологій, які застосовуються у нас в Клініці, з проблемою пародонту ви обов’язково впораєтеся! Під таким натиском пародонтит точно не встоїть!

Пародонтологія
Пародонтальне лікування однієї щелепи5 100 грн.

Побачити усі ціни >>