Найкраще протезування зубів на імплантатах від лікаря Дубнова А.В.

You are here:

Як ми вже неодноразово писали, відмінною рисою лікарів нашої клініки є їх активна і відкрита позиція щодо професійного навчання та обміну досвідом з колегами.

Так, лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Макс-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. 21-23.11.2017 провів в м.Любляна (Словенія) авторський курс про протезування зубів на імплантатах, який був адресований лікарям-хірургам, яка прагне вдосконалити свої теоретичні та практичні навички.

В межах курсу учасники під досвідченим керівництвом Дубнова А.В. розбирали різнопланові випадки та тренувалися на кадаверах в різних техніках імплантації зубів. Адже сьогодні справжній професіонал не тільки постійно навчається сам, але і навчає своїх колег і ділиться власним досвідом і напрацюваннями.

Кадавер курс_23.11.2017

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати