Мінімально інвазивне імплантологічне лікування від Дубнова А.В.

You are here:

Снимок экрана 2018-03-22 в 00.13.5430 і 31 березня лікар нашої клініки, щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург, імплантолог Дубнов А.В. провів у Києві авторський курс експертного рівня по імплантації зубів «Мінімально інвазивне імплантологічне лікування». Дубнов А.В. – лідер професійної думки Straumann – прагне використовувати в роботі найсучасніші напрацювання та досягнення в галузі імплантології. При цьому, Артем Васильович не тільки ефективно та результативно використовує їх у своїй роботі, а й активно ділиться інформацією з колегами.

В рамках курсу був висвітлений та опрацьований широкий спектр питань, серед яких:

— діагностика та віртуальне планування:

  • огляд пацієнта і встановлення діагнозу;
  • фотодокументація в імплантології;
  • вибір конструкції та плану реабілітації;
  • концепція планування «від коронки»;
  • мінімально інвазивні процедури в дентальній імплантології;
  • використання тонких і коротких дентальних імплантатів.

— відновлення втрачених тканин до, під час і після постановки імплантату. 

Також учасники курсу спостерігали проведення живої операції встановлення дентального імплантату в естетичній ділянці верхньої щелепи з одночасним проведенням пластики м’яких тканин вільним субепітеліальним трансплантатом та пластикою альвеолярного гребеня. 

Чітке, послідовне й, головне, дуже практичне викладання матеріалу в супроводі фото і відео плюс практика – візитна картка хірурга-імплантолога Дубнова А.В. Записатися на консультацію до Артема Васильовича можна за тел. (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати