Ми лікуємо зуби без бормашини!

You are here:

Хочемо поділитися новиною, яка порадує наших дорослих і маленьким пацієнтів, адже в нашій Клініці з’явився апарат, який замінює бормашину. Більше ви не почуєте її противного пронизливого дзижчання, замість неї – приємний вітерець.

“Ні” – неприємним відчуттям, “так” – результативному лікуванню!

Як же все відбувається? За допомогою апарату Sandman Futura. Сама назва частково пояснює принцип дії апарату: пісочний людина майбутнього. Свердління зуба выдбуваэться за допомогою повітряної абразії, а саме: з вузького сопла наконечника приладу подається під тиском дрібнодисперсний порошок оксиду алюмінію, який й виконує роль свердла. Відпрацьований матеріал видаляється за допомогою внутриротового пилососа. Процедура, при цьому, нагадує всім добре відому професійну гігієнічну чистку.

Не можемо не поділитися з Вами відгуком однією з перших Клієнток, яка скористалася новою послугою … а точніше її мами (нашої Клієнтці – Насті, 4 роки):

“Ця нова техніка – це просто порятунок! У моєї дочки дзижчання бормашини викликало панічний страх. Вона просто закривала рот і не давала лікарю продовжити лікування і взагалі робити що б то не було. При тому, що Настя, в цілому, із задоволенням йде в гості до дядька Олегу (прім.наш дитячий стоматолог Олег Леонідович Ковнацький), дає подути ветерцем, помити зубики водичкою, але як тільки включається бормашина – все, закриває рот і ніяким умовлянням не піддається! але ж ми 3-4 рада приходили в клініку прагнучи адаптувати дитину і випробували, здавалося б, усі методи, щоб з нею домовитися, шукали психологічний ключик … і ось тепер, коли з’явився такий апарат і Олег Леонідович сказав, що тільки подує ветерочка, Настя погодилася і ми успішно закінчили лікування. Для дітей така технологія оптимальна, особливо рекомендую в якості першого лікування, так як у дитини формуються ті перше враження та досвід, від якого залежить все його майбутнє сприйняття лікаря-стоматолога. Спасибі “Клініці Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ “за таке придбання та Олегу Леонідовичу за його майстерне використання . “

Мама Насті – Олена

На фото: наша юна Клієнтка Настя, 4 роки

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати