Логопедичний прийом відновлено

You are here:
Наш фахівець з корекції мовленнєвого розвитку, доктор педагогічних наук, професор Світлана Юріївна Конопляста з наступного вівторка проводить консультації та заняття у клініці на Коновальця.
💬“Покоління сьогоднішніх дітей після перемоги буде будувати нашу прекрасну Україну. Це мають бути сильні, здорові, щасливі люди. Однак, війна найбільш травмує душу дитини, її психіку, її емоційний стан. Тому ми не можемо чекати кінця війни, а потім згадувати про проблеми дитини, яка потребує допомоги вже сьогодні, – ділиться своїми думками Світлана Юріївна. – Ми звертаємося до батьків, яких хвилює і мовленнєвий розвиток, й психологічний стан дитини. Коли ми думаємо, що дитина не чує наші розмови про сьогодення або не звертає уваги, на жаль, ми помиляємось. Дитина все чує, переживає, інколи глибше, ніж ми можемо себе уявити. Діти мають відстрочені емоційно-психічні реакції, з’являються неврози, є небезпека появи заїкання у дітей та затримки мовленнєвого розвитку. Тому обов’язково просимо звертати на це увагу батьків. Будьте дуже уважними до настрою дитини, звертайте увагу чи не з’явилася замкнутість, відстороненість, зануреність у себе. Чи не з’явилися неприємні звички, чи плаче дитина часто, як дитини спить. Якщо ви спостерігаєте щось зі сказаного, будь ласка, ми чекаємо, ми допоможемо, ми уникнемо можливих ускладнень.”
❗Ми готові надати допомогу і консультації логопедичного характеру, забезпечити психологічну підтримку, покращити емоційний стан дитини, уникнути можливих порушень у зв’язку з травматизацією особистості дитини.
Особливо це стосується пацієнтів, які разом з ортодонтичним лікуванням проходять логопедичну корекцію. Якщо ми розриваємо ці два процеси, ми втрачаємо або ускладнюємо період відновлення або формування мовлення у дитини. Ці процеси мають проходити паралельно.
Хто вже в Києві, хто готовий до спільної роботи – ми чекаємо на вас, ми підтримуємо вас, ми допоможемо👐
Запис на консультацію
📲 (044) 333-73-21, 333-49-37

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати