Леся Юріївна Дубнова: “Ми завжди поруч з вами”

You are here:

Клиника_тюльпаны

Шановні наші пацієнти,

Хочу подякувати за те, що вже багато років Ви є постійними клієнтами “Клініки Дубнової”. Для нас дуже важливі ці відносини та Ваша довіра. Адже ми не тільки піклуємося про здоров’я та красу Ваших зубів та здорові посмішки ваших діточок. Ми намагаємося зробити Ваше життя гармонійним та спокійним. І для нас важливо, щоб ви відчували себе впевнено і комфортно у нашій клініці.

У цей непростий для всіх період ми продовжуємо працювати й залишаємося з Вами для надання екстреної та невідкладної стоматологічної допомоги. Якщо є така необхідність, ми приймаємо дорослих та дітей у клініці на Антоновича, 28, а також у нашій новій “Клініці Дубнової для дітей” з адресою вул. Коновальця, 31

Адаптуючись під ситуацію, ми ще активніше спілкуємося в онлайні – розповідаємо про стоматологію, консультуємо та відповідаємо на запитання на наших сторінках у соцмережах. Ми поруч, ми завжди готові допомогти, адже це запорука наших з Вами взаємовідносин. Це ниточка до “докарантинного” життя, яка допомагає відчувати опору та підтримку, яка зараз особливо важлива. Якщо у вас є питання або потрібна додаткова інформація по стоматологічній тематиці – напишіть нам в приватні повідомлення в facebook та instagram або електронною поштою office@stomatologia.com.ua (в темі листа напишіть “Питання лікарю”). Ми обов’язково відповімо і допоможемо Вам.

Бережіть себе та своїх близьких, ставтеся відповідально до свого здоров’я та карантинних заходів і головне – зберігайте оптимізм й спокій. Ми віримо, що дуже скоро ситуація повернеться у звичне русло.

 

Завжди з вами,

Дубнова Леся Юріївна

і весь колектив Клініки Дубнової “Стоматолог і Я” та “Клініки Дубнової для дітей”

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати