Dubnova Dental Shop – наш інтернет-магазин засобів гігієни порожнини рота

You are here:

Ми відкрили інтернет-магазин Dubnova Dental Shop з порадами стоматологів, де ви можете замовити засоби гігієни з доставкою та проконсультуватися з нашими лікарями щодо їх вибору. 

Правильна гігієна ротової порожнини – це основа здоров’я зубів. І в цьому питанні дуже важливо використовувати якісні засоби гігієни та правильно підібрати ті, які допоможуть саме вам і вашим дітям. Всі товари, які представлені в нашому магазині, особисто протестовані нашими стоматологами. Ми пропонуємо тільки професійні засоби – зубні пасти та щітки, флоси та йоржики, іригатори та  спеціалізовані засоби гігієни, в яких впевнені на 100% і результат дії яких ми спостерігаємо у наших пацієнтів. Створюючи цей інтернет-магазин ми хотіли перш за все поділитися своїм професійним досвідом та допомогти нашим покупцям зберегти свої зуби здоровими, а посмішку сяючою.

Особливу увагу ми приділили засобам гігієни для дітей. У наших двох спеціалізованих дитячих клініках ми щодня спостерігаємо наскільки важлива правильна і регулярна гігієна ротової порожнини у дітей, завдяки якій часто можна уникнути проблем і зберегти зубки дитини здоровими. У рекомендаціях наших лікарів ми постаралися донести найважливішу інформацію, але, якщо у вас залишилися питання або необхідні уточнення – залишайте їх у формі під товаром, ми обов’язково відповімо.

Відвідайте shop.stomatologia.com.ua і нехай ваші усмішки будуть здоровими та яскравими.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати