Дубнов А.В. та Костюра К.І. – учасники ITI World Symposium Basel 2017

You are here:

04-06 травня 2017 року Швейцарський Базель гостинно відчинив двері для майже 5000 учасників всесвітнього симпозіуму міжнародної команди імплантологів (ITI World Symposium) з 80 країн світу. Від України симпозіум відвідали близько 100 учасників серед яких, безумовно, були й наші кращі фахівці лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-максило-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member. Директор ITI Study Club в Україні, Дубнов А.В. та лікар стоматолог-протезист (ортопед) Костура К.І.

ITI прагне віднайти найбільш відповідні  медичні та технологічні рішення, доступні для того, щоб забезпечити пацієнтам найкраще імплантологічне лікування і підтримує цей процес через свої освітні програми, з яких Всесвітній Симпозіум IT виступає його флагманом. У 2017 році темою Всесвітнього симпозіуму ITI є «Основні чинники для довгострокового успіху в імплантології» і безпосередньо пов’язана з тим значенням, яке ITI вкладає в доказову інформацію для застосування в повсякденній клінічній практиці.

Симпозіум ITI World Symposium виступає в якості постійного місця зустрічі для усіх, хто хоче почути й побачити останні результати в області імплантології, представленої міжнародним факультетом провідних доповідачів.

ITI World symposium_Basel-2017

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати