“День здорових ясен”-2019 в Клініці Дубнової “Стоматолог і Я”

You are here:

11 і 12 травня в Клініці Дубнової проходив “День здорових ясен” – пародонтологічний прийом усіх бажаючих, в ході якого наші дорослі та маленькі пацієнти змогли абсолютно безкоштовно перевірити стан своїх ясен і отримати вичерпну інформацію про способи профілактики та лікування захворювань пародонту, а також рекомендації по догляду за яснами в домашніх умовах.

147664

Вже третій рік поспіль ми підтримуємо «День здорових ясен» – ініціативу Європейської Федерації пародонтологов, завдання якої – привернення уваги до проблеми здоров’я ясен та таких поширених захворювань, як гінгівіт і пародонтит. Адже здоров’я ясен має безпосередній зв’язок із загальним станом організму і може бути пов’язано з такими серйозними проблемами як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання або ризик ускладнень під час вагітності.

Нагадуємо, що якщо ви спостерігаєте у себе такі ознаки, як: почервоніння або кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, опускання краю ясен або оголення коренів зубів, рухливість зубів – Вам обов’язково потрібна консультація лікаря-пародонтолога. Телефонуйте і записуйтеся на прийом до нашого хірурга-пародонтолога Волінської Єлизавети Вікторівни – наш телефон (044) 333-49-37

2274598918

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати