Зубний біль при вагітності / у вагітних. Знеболювання. Так / ні? За та проти? На яких умовах?

You are here:

Перш за все, при лікуванні вагітних важливо пам’ятати, що самопочуття та комфорт дитини безпосередньо залежать від самосвідомості та комфорту його матері, тому вагітна жінка на будь-якому терміні вагітності не повинна відмовлятися від проведення стоматологічного лікування. Тим більше, що у будь-якому випадку не треба терпіти зубний біль, оскільки він не тільки створює сильний дискомфорт, як для самої майбутньої матері, так й для плоду, але й може мати більш серйозні наслідки у вигляді серйозних інфекцій!

Якщо стан вагітної жінки є невідкладним (це може оцінити виключно ваш лікар-стоматолог, а краще – стоматолог, що спеціалізується на веденні вагітних), то на ранніх термінах вагітності (до 14 тижнів) не варто проводити втручання, які потребують знеболювання чи іншого медикаментозного супроводу. Адже саме в ці терміни вагітності відбувається закладка всіх органів і систем організму дитини.

При невідкладних станах лікар-стоматолог після детального збору анамнезу вагітної та з урахуванням оцінки поточної ситуації індивідуально підбирає метод анестезії. Маємо пам’ятати, що краще не доводити до невідкладних станів, а вчасно відвідувати стоматологію для проф.огляду та професійної гігієни (навіть під час вагітності).

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати