Ян Шунеманн (Німеччина) – семінар „Умовно-знімні конструкції з опорою на імпланти”

You are here:

Лікар нашої Клініки Антоненко Богдан Станіславович та зубний технік Лудан Тамара Андріївна відвідали семінар „Умовно-знімні конструкції з опорою на імпланти”, який відбувся у Києві 2-3.11.2013. Семінар провів Ян Шунеманн (Німеччина) – спеціаліст в області естетичних реставрацій, автор багатьох статей із зуботехнічної майстерності, керівник власної лабораторії, фотохудожник.

Семінар розширив знання в області протезування на імплантах та підтвердив стиль роботи нашої клініки за сучасними європейськими протоколами.

Детальніше про захід:

Ян Шунеманн (Німеччина)

Отримав зуботехнічну оствіту в Гамбурзі (Німеччина) у 1979-1983. 22 квітня 1992 здав іспит на ступінь магістра бізнес-адміністрування у Мюнстері (земля Північний Рейн-Вестфалія). Працював як практикуючий зуботехнік протягом одного року. 1985-1988 – робота в комерційній лабораторії (Білефельд, Німеччина). 1989 – керує власною лабораторією (Білефельд, Німеччина). Автор багатьох статей, опублікованих у журналі Quintessenz der Zahntechnik. Консультант ряду компаній з питань розробки та впровадження стоматологічних матеріалів та обладнання. Фотохудожник. Широко виступав з лекціями на різноманітних міжнародних заходах у Німеччині, Італії, Польщі, Угорщині, Англії, країнах Бенілюксу, Боснії, США, Канаді, Росії, Швеції, Норвегії, Данії та ПАР. Основна спеціалізація в області створення естетичних реставрацій.

Сучасні технології, як наприклад CAD/CAM системи, назавжди змінили стоматологію. У нас нема шляху назад – ми повинні слідувати за прогресом.

Безумовно, ми можемо використовувати всі технічні новинки та розробки, як наприклад, конструкції з оксиду цирконію. Однак, методики, які існують більше 20 років, дотепер лишаються актуальними. Питання полягає в тому, за якою концепцією в естетичній стоматології ми працюємо.

Впродовж моєї лекції ми обговоримо всі технічні питання, проаналізуємо сучасні матеріали та методики створення умовно-знімних протезів з опорою на імпланти.

Протезів з високою естетикою та функціональністю!

На фото: доктор Шунеманн під час виступу
На фото праворуч: учасники курсу (Лудан Т.А. четверта праворуч)

   

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати