Відбілювання зубів – як це відбувається та чи безпечна ця процедура?

You are here:

Процедура відбілювання зубів в нашій клініки проводиться за технологією Philips Zoom-4. Це світлоактивуєма система, яка дозволяє відбілювати зуби на 8 тонів.

Як відбувається відбілювання зубів в клініці?

Сама процедура складається з декількох етапів:

  • Консультація з гігієністом, в ході якої оцінюється стан зубів, їх колір і очікування пацієнта. При необхідності призначаються процедури, необхідні перед відбілюванням, наприклад, гігієнічна чистка.
  • Далі відбувається обробка зубів повітряно-абразивним апаратом та ізоляція ясен.
  • Після цього гель (6% розчин перекису водню і аморфного фосфату кальцію) наноситься на видиму частину зубів і активується ультрафіолетовою лампою. Цикл відбілювання триває 15 хвилин, після чого гель видаляється. Процедура відбілювання складається з 4 таких циклів.
  • По закінченню відбілювання лікар фіксує відтінок зубів на основі колірної шкали. Пацієнту докладно розповідається, як зберегти досягнуті результати.

zoom4-3Процедура відбілювання проводиться в стоматологічному кріслі. Найчастіше ми поєднуємо гігієнічну чистку зубів та відбілювання. Після процедури необхідно добу утриматися від їжі та напоїв, що можуть фарбувати заби: кава, чай, червоні вина, ягоди, страви, що містять буряк, соєвий соус, кетчуп, гірчиця. Процедура відбілювання триває півтори-дві години. Разом з чищенням – 2,5 години. Результат після відбілювання зберігається від 6 місяців до декількох років.

Відбілювання – це болюча процедура?

Чутливість при відбілюванні може виникати через дуже потужних процентних концентрацій або пересушування емалі. Для цього кожен зуб при відбілюванні ізолюється, може виникнути незначний дискомфорт на 10-15 хвилин. У цій системі є відновлює препарат РН-бустер, який нівелює цей дискомфорт. Він вирівнює РН і чутливість проходить.

Otbelivanie4Чи можна “замовити” конкретний колір зубів?

Запрограмувати точний колір зубів після відбілювання неможливо, але можна припустити результат, виходячи з досвіду гігієніста. Колір насамперед залежить від віку, якості емалі, режиму харчування пацієнта.

Чи шкідливо відбілювання?

Так, існує стереотип про шкоду відбілювання зубів. Це пов’язано з тим, що перекисні сполуки, які входять до складу деяких відбілюючих гелів, мають апріорі кислий РН. В системі Zoom компанії Philips, з якою ми працюємо більше 15 років вдалося змінити цей РН в лужну сторону. Тобто шкоду для емалі, який завдає кисле середовище, було нівельовано та зведено до нуля за рахунок зміни РН діючої речовини гелю. За всі роки, які ми працюємо з цією системою, руйнівну дію на зуби від відбілювання не спостерігалося.

zoom4-1Які є протипоказання для відбілювання?

Основні протипоказання – вагітність, годування груддю, дитячий вік до 16 років (коли емаль ще не сформована), онкологія, лікування світлочутливими препаратами (коли протипоказано перебування на сонці), наявність на передній групі зубів реставрацій та коронок. Відбілювання впливає тільки на природну емаль зуба.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати