“У кожного свій фронт” – інтерв’ю з нашим анестезіологом Миколою Дем’янюком

You are here:

У газеті “Полтавська думка”  вийшло інтерв’ю з нашим головним анестезіологом Миколою Васильовичем Дем’янюком, який зараз, як і всі наші анестезіологи, став військовим лікарем та рятує життя наших хлопців на фронті.

“Маючи значний досвід і глибокі знання, Микола Васильович всі свої сили віддає організації облаштування центрів надання медичної допомоги в умовах низьких ресурсів. Дає дієві поради лікарям центрів територіальної оборони: як правильно організувати надання допомоги, починаючи від забезпечення необхідними інструментами, препаратами, обладнанням, альтернативними джерелами живлення до плану АВС, щоб бути готовими прийняти швидку з пораненими.

 

Його повсякденна робота – щоденна співпраця з військовими, волонтерами, лікарями, медичним персоналом – пошук ліків (обдзвони, домовленості), збір необхідних медикаментів та укомплектування індивідуальних аптечок, налаштування логістики з спеціалізованими закладами; пошук лікарів нейрохірургів, судинних хірургів, радіологів для налаштування спеціалізованої допомоги, проведення курсів домедичної допомоги (заклик до інших лікарів робити теж саме у вільний час), регулярні тактичні навчання, керування центру територіальної допомоги. Попри всі небезпеки, виконання професійних завдань разом із своєю командою.”

Пишаємося нашими лікарями, які захищають нашу Україну та молимося за них.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати