Спеціалісти нашої Клініки діляться досвідом

You are here:
Спеціалісти нашої Клініки Т.А. Лудан – зубний технік, лідер професійної думки в області протезування на імплантах та А.В. Дубнов – лікар-імплантолог, директор ITI Study Club в м.Києв 08 листопада 2012 року виступили з доповідями на лекції, що була організована компанією InSpe за підтримки ITI study club в м. Києві.
Лекція була присвячена обговоренню ортопедичних конструкцій на імплантах, її тема: „Чому ортопеди та зубні техніки обирають Straumann як привілейовану систему дентальної імплантації?”
Ведучим курсу виступив Девід Діас (Швейцарія) – координатор ITI (міжнародної команди імплантологів).

Спеціалісти нашої Клініки Т.А. Лудан – зубний технік, лідер професійної думки в області протезування на імплантах та А.В. Дубнов – лікар-імплантолог, директор ITI Study Club в м.Києв 08 листопада 2012 року виступили з доповідями на лекції, що була організована компанією InSpe за підтримки ITI study club в м. Києві.Лекція була присвячена обговоренню ортопедичних конструкцій на імплантах, її тема: „Чому ортопеди та зубні техніки обирають Straumann як привілейовану систему дентальної імплантації?”Ведучим курсу виступив Девід Діас (Швейцарія) – координатор ITI (міжнародної команди імплантологів).

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати