Професійні ініціативи наших спеціалістів – 2-е засідання ITI Study Club

You are here:

19 вересня 2013 року в м. Києві пройшло 2-е в цьому році засідання ITI Study Club Kiev, організоване за активної підтримки лікаря нашої Клініки Дубнова Артема Васильовича. В рамках засідання відбулася лекція доктора James Ruskin (Джеймс Рускін), який вперше відвідав Україну. Свій виступ він присвятив темі „Негайна імплантація. Концепція та ускладнення”, а також поділився своїм досвідом в області дентальної імплантації. В засіданні взяли участь 100 учасників.

Довідково про ITI Study Club: ITI — International team for implantology – неприбуткова дослідницька організація, яка поєднує ряд наукових центрів, клінічних лабораторій та провідних лікарів-клініцистів по всьому світу. ITI Study Club – це один з перших у Східній Європі „клубів за інтересами” для прогресивних та активних професіоналів-стоматологів, метою якого є професійний ріст його учасників та поле для обговорення клінічних методик та окремих випадків, з якими лікарі сстикаються у повсякденній роботі. Це місце де люди, які не займаються науковою роботою професійно, можуть поділитися своїм практичним досвідом та обговорити цікаві протоколи.

Тема: Негайна імплантація. Концепція та ускладнення.

Джеймс Рускін, професор кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, Привілейований член Американської колегії хірургів (American College of Surgeons), Міжнародної колегії стоматологів (International College of Dentists), Американської колегії стоматологів (American College of Dentists), дипломант Американської ради з хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії (American Board of Oral and Maxillofacial Surgery). Д-р Рускін є членом основної групи ITI з питань освіти, входить до редакційної колегії журналу Forum Implantologicum. Його авторству належать більше 60 наукових статей у рецензованих журналах, присвячених дентальній імплантології, спрямованій тканинній та кістковій регенерації.

Фото засідання:

         

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати