Подяка Клініці від Асоціації Стоматологів України

You are here:

Ассоциация Стоматологов УкраиныВельмишановна Олена Юріївна!

22-23 жовтня 2015 року успішно відбулася довгоочікувана всіма подія – Третій національний український стоматологічний конгрес Асоціації стоматологів України, найбільш значимого для стоматологів України заходу, на якому були розглянуті найактуальніші питання стоматології як в галузі освіти, науки, так і практики в світлі проведення реформ охорони здоров’я.

Нам вдалося знову зустрітись, щоби у колі зацікавлених колег, фахівців з багаторічним лікарським досвідом в пародонтології, ортодонтії, ортопедичній стоматології, ендодонтії, профілактиці та гігієні, імплантології, застосуванні лазерних технологій та анестезіології в стоматології поділитись думками, досвідом, подискутувати, адже шлях поступу української стоматології ми і надалі прокладатимемо разом. Не залишились поза увагою учасників конгресу питання сприяння діяльності молодих вчених та лікарів, а також злободенна проблема надання стоматологічної допомоги в умовах проведення бойових дій та особливості реабілітації поранених в щелепно-лицеву ділянку.

Приємно вражали повні зали охочих послухати доповіді з різних напрямків стоматологічного лікування, здобути нові знання та поділитись своїми. Також і експоненти супутньої виставки від виставкової компанії «Медвін» пропонували найкраще з обладнання та інструментарію.

Активність та чисельність учасників  зустрічі підтвердила, що наш конгрес – це ще одна цеглинка у фундамент сучасної стоматології, стратегії її розвитку в Україні, впровадження міжнародних стандартів профілактики та лікування в практику лікаря-стоматолога.

Висловлюю щиру вдячність особисто Вам  та “Клініці Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ” у підтримці Третього національного українського стоматологічного конгресу Асоціації стоматологів України, за чудову дружню атмосферу нашої зустрічі, за активне обговорення, за спілкування.

Ваше сприяння було важливим для успіху нашого заходу, спрямованого на розвиток інноваційної стоматології в Україні.

Сподіваюся, що і надалі ми співпрацюватимемо заради високої мети – пошуку нових ідей для підвищення якості та ефективності стоматологічної допомоги.

З великим зацікавленням чекатиму на Ваші відгуки та побажання.

З повагою,
голова оргкомітету,
Президент АСУ
Мирон Угрин

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати