Пародонтальний статус за декілька хвилин!

You are here:

Визначити стан тканин пародонту (пародонтальний статус) тепер легко та швидко, адже в Клініці Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” з’явився апарат, який запропонувала в Європі компанія «Orangе dental» для автоматичної діагностики пародонтального статусу.

Fgross - Пародонтальний статус за декілька хвилин!Діагностика пародонтального статусу є частиною регулярного обстеження пацієнта та дозволяє виявити запальні захворювання тканин пародонту на ранніх етапах, що дозволяє правильно спланувати лікування стоматологічних хворих та запобігти розвитку такого серйозного захворювання як генералізований пародонтит.

Особливо це важливо під час складання плану лікування хворих, що потребують повної стоматологічної реабілітації з застосуванням імплантатів та різних ортопедичних конструкцій.Detail - Пародонтальний статус за декілька хвилин!

Використання апарату спрощує та стандартизує діагностику пародонтального статусу. Результати вимірювань одразу відображаються в пародонтальній карті, яка роздруковується та видається на руки пацієнту та дозволяє контролювати стан тканин пародонту в динаміці. Проведення діагностики абсолютно безболісне та займає близько 30 хвилин (разом з консультацією спеціаліста).

DSC 6929 680x1024 - Пародонтальний статус за декілька хвилин! 

лікар Волінська Т.Б. проводить діагностику пародонтального статусу

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати