Пам’ятка для батьків перед літніми канікулами

You are here:

Закінчується навчальний рік і ось уже скоро … довгоочікувані літні канікули. Перш ніж їхати на море, в табір, на дачу або до бабусі потрібно підготуватися! Адже зуб може захворіти коли завгодно!

Ми підготували пам’ятку для дбайливих батьків – що необхідно зробити, щоб не затьмарити канікули за містом і уникнути стоматологічних проблем у вашої дитини.

  • За кілька тижнів до поїздки рекомендуємо відвідати дитячого стоматолога для профілактичного огляду з метою діагностики, а у разі потреби – лікування та профілактики розвитку карієсу. Можливо, є зубки, які бажано полікувати перед тим, як відправитися на канікули. Лікар визначить їх і призначить візит для того, щоб “зубні питання” не зустрілися на відпочинку. Крім того, в даний час існують різні види профілактики карієсу: в тому числі “запечатування” – герметизація фісур зубів, яка полягає в чищенні цих фиссур спеціальними інструментами і заповнення ямок лікувально-профілактичним матеріалом, що запобігає там скупчення зубного нальоту і утворення каріеса. Якщо ця процедура показана – її бажано зробити перед від’їздом дитини.
  • Якщо дитячий стоматолог не виявив явних проблем, професійна гігієна зубів – перший і необхідний крок для профілактики карієсу. Погодьтеся, ви не завжди зможете контролювати частоту та якість чищення зубів вашою дитиною влітку. А зубний наліт – це основна причина виникнення карієсу. Лікар проводить чистку зубів спеціальними засобами, які сприяють зміцненню емалі і не дають мікроорганізмам прикріплюватися до зубів. Після професійної гігієни стоматолог проведе інструктаж по індивідуальній гігієні, що допоможе зберегти здоров’я зубів дитини на весь період літніх канікул

Окремо варто згадати про те, що літо – час активних ігор і, на жаль, травматизму, в тому числі, зубного. Для того, щоб бути підготовленим в разі необхідності, подивіться наш сюжет про тактику при травмі зуба.

Бажаємо цікавого, активного і головне – здорового літа вашим дітям і вам!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати