Ортодонти та ортогнатичні хірурги – разом заради спільної мети

You are here:

Снимок экрана 2017-12-18 в 18.10.4015 грудня у Києві відбувся науковий симпозіум «ОРТОДОНТІЯ СЬОГОДНІ. ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ», що був присвячений 10-річчю заснування кафедри ортодонтії ІС НМАПО імені П.Л. Шупика. Одним із лекторів симпозіуму виступив лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. Свій виступ Артем Васильович присвятив темі співробітництва ортодонтів та ортогнатичних хірургів заради досягнення спільної мети, а саме: коректного прикусу, гармонійного обличчя та здоров’я пацієнта у цілому.

Бувають ситуації у яких виправити прикус та досягти оптимального лікування тільки за допомогою ортодонтичних апаратів просто неможливо, тоді на допомогу ортодонту приходить ортогнатичний хірург. Ортогнатичний хірург та ортодонт працюють у симбіозі: лікування розпочинається в ортодонта, у потрібний момент провадиться ортогнатична операція (хірургічне виправлення прикусу)  й пацієнт закінчує лікування у свого ортодонта час від часу відвідуючи також й ортогнатичного хірурга для контрольного огляду. Таким чином, працюючи разом заради спільної мети – найкращого результату лікування та вдоволення очікувань пацієнта – ортодонт та ортогнатичний хірург виконують свою роботу чітко та злагоджено.

Незадоволені прикусом, не смикаються зуби, не задоволені своім підборіддям, рисами обличчя, чи є інші питання. Запитайте вашого ортодонта про усі можливі варіанти лікування або відвідайте ортогнатичного хірурга в нашій клініці.

Для запису до Артема Васильовича Дубнова – ортогнатичного та щелепно-лицевого хірурга – телефонуйте (044) 333-49-37.

Симпозіум_ортодонт+ортогнатический хирург

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати