Нові висоти в ортодонтії

You are here:

Лікарі Клініки Теперев О.О. та Дубнов А.В. взяли участь у І Українському ортодонтичному конгресі, який відбувся в Києві 12-13.09.2013, під егідою МОЗ України та за підтримки Всесвітньої Федерації Ортодонтів (WFO).

Індикатором того, що українська ортодонтія потребує стрімкого розвитку, є бажання молодих та досвідчених лікарів-ортодонтів опановувати нові знання та технології. В свою чергу, отримані знання та їх удосконалення у повсякденній практиці дозволяють лікарям надавати конкурентну, а найголовніше – високоякісну отртодонтичну допомогу, діючи в інтересах пацієнта.

Тематика конгресу буда присвячена новим технологіям в ортодонтії та враховувала сучасні світові тенденції та міждисциплінарні підходи до ортодонтичного лікування. Учасники конгресу мали можливість прослухати кращих міжнародних спеціалістів з питань теоретичної та практичної ортодонтії та ортодонтичної хірургії.

В рамках конгресу також відбувся IV З’їзд Асоціації Ортодонтів та виставка, на якій був представлений широкий асортимент ортодонтичної продукції від офіційних дистриб’юторів.

Більш детально з програмою Конгресу та доповідачами можна ознайомитися тут:

http://orthocongress.com.ua/~orthocon/ua/congres/program

на фото: Теперев О.О. та Дубнов А.В. під час конгресу

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати