Нові ініціативи Клініки в Акції „Якість життя наших батьків”

You are here:

Наша Клініка знову взяла участь у благодійній акції „Якість життя наших батьків”, що була організована Асоціацією Імплантологів України та Асоціацією приватно-практикуючих лікарів України. В акції брали участь фірми-виробники імплантів та стоматологічні клініки м. Києва. Головною метою проведеної акції було забезпечення покращення якості життя людей похилого віку з беззубою нижньою щелепою.

Пацієнт Н. 1940 р. народження звернувся за стоматологічною допомогою зі скаргами на незадовільну фіксацію повного знімного протезу нижньої щелепи. Діагноз: повна вторинна адентія верхньої та нижньої щелеп. Йому була проведена операція по встановленню 4-х імплантів системи «Nobel Biocom» (операція проводилася в іншій Клініці хірургом-імплантологом Шантель Малеве) та виготовлена тимчасова конструкція. Внаслідок недостатньої остеоінтеграції імпланту в обл. 43 зуба, у грудні 2011 р. Імплант був видалений

В нашій клініці пацієнт проходив ортопедичну реабілітацію. Після оцінки стану пацієнта та наявних конструкцій було прийнято рішення виготовити протез нижньої щелепи з фіксацією на 3-х абатментах системи «Locator». Для нормалізації жувальної функції та зовнішнього вигляду пацієнта виготовлений новий повний знімний протез також і на верхню щелепу. Пацієнт залишився задоволений та здобув нову якість життя.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати