Нові горизонти в лікуванні парадонтиту

You are here:

Тепер наша Клініка пропонує своїм пацієнтам лікування за допомогою методики “Periochip” – принципово новий підхід у лікуванні парадонтиту, одного з найбільш поширених стоматологічних захворювань.

Що таке “Periochip”, кому показане лікування з його використанням і в чому полягає таке лікування?

  • Методика і власне сам “Periochip” були розроблені в Ізраєлі і успішно використовуються по всьому світу понад 20 років!
  • “Periochip” уявляє з себе саморозсмотуваний чіп вагою приблизно 7,4 мг всередині якого знаходиться діюча речовина (ліки), яке, після введення чіпа пацієнтові, повільно вивільнюється протягом 7-10 днів і сприяє загоєнню пародонтальних кишень.
  • Використовується для лікування пацієнтів, у яких після проведеного консервативного лікування залишилася парадонтальна кишеня глибше 5 мм. Для багатьох пацієнтів є реальною альтернативою хірургічному лікуванню!
  • Сама маніпуляція введення “Periochip” проста і швидка (займає до 30 сек.) і не вимагає від пацієнта зміни способу життя.
  • У більшості випадків достатньо всього однієї процедури. Деяким пацієнтам може знадобиться повторне введення “Periochip” (1 раз в 3 міс.).

Таким чином, застосування “Periochip” зупиняє подальший розвиток парадонтиту і пацієнт почуває себе краще. Наш фахівці-пародонтологи  допоможуть Вам у вирішенні Вашої ситуації.

Запишіться на консультацію і переконайтеся самі!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати