Наші старші асистенти – на сторожі санітарно-гігієнічних стандартів

You are here:

Кредо Клініки Дубнової – постійне вдосконалення та навчання нашого персоналу – лікарів, асистентів, адміністраторів. Так, 16 травня наші старші асистенти дорослого та дитячого відділень – Інна Рябоконь і Тетяна Жаркова відвідають семінар «Українські стандарти і Європейський досвід: питання санепідрежиму в медичній установі»

Инна1 (33)IMG_9572+ТаняIMG_2185

В ході семінару особливу увагу буде приділено питанням дотримання санітарно-гігієнічних стандартів в клініках, а також вивченню європейського досвіду організації санітарно-епідеміологічного контролю і благополуччя пацієнтів.

З 2016 Клініка Дубнової “Стоматолог і Я” має статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта», що підтверджує зразковий рівень дотримання санітарно-гігієнічних стандартів. Цей статус присуджується

ТЕСТ

Службою організації інфекційного контролю і є гарантією того, що в медичному закладі забезпечується високий рівень чистоти і стерильності, дотримується санітарно-епідеміологічний режим і виключається можливість поширення внутрішньолікарняних інфекцій серед пацієнтів. Медичні установи, що мають такий статус, є зразковими – наші пацієнти можуть відчувати себе в повній гігієнічної безпеці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати