Наш лікар – спікер на Міжнародній Практичній Конференції з Аутизму

You are here:

Наш дитячий стоматолог Ольга Олександрівна Ричік виступила на ІІІ Міжнародній Практичній Конференції з Аутизму. Це – наймасштабніша подія, в який взяли участь фахівці з різних країн та висвітлювалися різні аспекти здоров’я, виховання та адаптації дітей з аутизмом.

У своїй онлайн-доповіді Ольга Олександрівна розказала про те, як правильно доглядати за зубами дітей та підлітків з розладами аутистичного спектра, як батькам мотивувати та привчати дитину до щоденної гігієни, а також як правильно вибирати засоби гігієни. Особливу увагу було привернуто питанням правильної підготовки дитини з РАС до стоматологічного прийому, важливості кооперації лікаря-стоматолога та батьків та критеріям вибору стоматологічної клініки. Лікар розповіла про головні аспекти лікування зубів у медикаментозному сні – що треба знати та на що треба звертати увагу батькам. Окрему увагу було приділено ортодонтичному лікуванню підлітків з РАС: коли треба звернутися до ортодонта, які методи корекції прикусу бувають, ефективна співпраця стоматолога та ортодонта з лікарями суміжних спеціальностей. А після доповіді Ольга Олександрівна відповідала на запитання батьків.

Дякуємо організаторам конференції МГО “Дитина з майбутнім” за запрошення. Наша клініка спеціалізується на лікуванні дітей зі складними діагнозами, зокрема з РАС. Дуже раді бути корисними для батьків дітей з аутизмом – надавати інформаційну підтримку, консультувати та проводити лікування діточок та підлітків з РАС.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати