На передовій стоматологічних технологій і інновацій

You are here:

Скриншот-2018-02-06-15.4106-08.02.2018 в Дубаї проходить наймасштабніша подія року в сфері стоматологічного обладнання та технологій 22-я міжнародна стоматологічна виставка (International dental Conference) “AEEDC Dubai 2018. Education & innovation transfer”, яку обов’язково відвідують головний лікар нашої клініки Дубнова Л. Ю. та інші фахівці клініки. В рамках виставки проходять безліч конференцій, які охоплюють практично всі напрямки в стоматології: імплантацію, парадонтологію, естетичну та реконструктивну стоматологію і багато інших напрямків, а також експонуються новинки в галузі обладнання і технологій для стоматології з усього світу.

В рамках виставки проходять конгреси з ортодонтії та всесвітня конференція з щелепно-лицевої хірургії, які представляють новітні дослідження, їх результати та найкращі практики в щелепно-лицевій хірургії з усього світу. Обидва зазначених заходи відвідав лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В.

Постійно навчаючись і навчаючи, вивчаючи новинки та інновації в області стоматологічних технологій з усього світу ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам чудовий рівень лікування в найкомфортніших умовах. Для запису на прийом тел. (044) 333-49-37.

— ——-

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати