Ми відкрили нову “Клініку Дубнової для дітей”

You are here:

У лютому ми відкрили нову дитячу стоматологічну клініку. Клініка Дубнової для дітей розташована в центрі Києва за адресою вул. Євгена Коновальця, 31 (колишня Щорса), поруч з метро “Печерська”.

18cee4c4-472f-45ac-888b-89c9d94e1f45У новій клініці будуть вести прийом як лікарі, які вже багато років працюють в нашій клініці, так й нові дитячі стоматологи, які поділяють наші цінності та принципи роботи, мають досвід лікування дітей різного віку, вміють знайти підхід до кожного маленького клієнту, а головне – люблять дітей і свою професію!

Нова клініка оснащена сучасним стоматологічним обладнанням, наркозною станцією, стерилізаційної, які відповідають міжнародним стандартам. Кабінети з дитячим інтер’єром, спеціальний кабінет для лікування у  медикаментозному сні з кімнатою відпочинку, подарунки кожному маленькому клієнтові, ігрова кімната з мультиками та іграшками і наші привітні адміністратори – всі умови для того, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на прийом до стоматолога, а ви були спокійні та впевнені в якісному лікуванні та гарному настрої малюка.

6d1f2f14-95c9-4a0f-957d-4353d985c427Індивідуальний підхід до кожного маленького клієнта, протоколи лікування відповідно до сучасних стандартів, препарування зубів без бормашини з використанням місцевої комп’ютерної анестезії, стоматологічна допомога в умовах медикаментозного сну – все, до чого звикли наші клієнти, буде в повному обсязі представлено в новій дитячій клініці. Також в новій клініці окремий акцент буде зроблений на роботу з дітьми зі складними діагнозами, для яких потрібен спеціальний підхід. Ми накопичили достатньо досвіду, працюючи з дітьми, і розуміємо, як важливо знайти свого лікаря-професіонала для дитини.

Чекаємо вас в новій “Клініці Дубнової для дітей” і нехай посмішки ваших дітей будуть здоровими і яскравими

Записатися на прийом можна через адміністраторів нашого колл-центру (044) 287 54 57

logo_vuveska_fin

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати