«Малоінвазивне імплантологічне лікування» з Дубновим А.В.

You are here:

Щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург, практикуючий лікар-імплантолог Дубнов А.В. 15-16 квітня 2016 р провів спільно з InSpe авторський курс «Малоінвазивне імплантологічне лікування».

Курс розрахований на хірургів-імплантологів, які хочуть удосконалити свої теоретичні та практичні навички в сучасних концепціях стоматологічного лікування. Особливі акценти автор ставить на мікро інвазивні техніки пластики м’яких і твердих тканин, а також розглядає питання виконання всіх маніпуляцій в максимально стислі терміни і за меншу кількість хірургічних етапів.

Ось як цей курс охарактеризував сам автор:
«Шановні Колеги,
Мене звуть Артем Дубнов, я автор курсу «Мінімально інвазивне імплантологічне лікування». Цей курс для хірургів-імплантологів, які хочуть удосконалити свої теоретичні знання та практичні навички в сучасних концепціях імплантологічного лікування.
Створюючи програму курсу, я мав на меті дати відповіді на питання, які мені задають під час та між семінарами, конференціями та симпозіумами або просто між прийомом по телефону, питання практичні та прикладні.

Особливу увагу в програмі курсу приділено мікро інвазивним технікам м’яких і твердих тканин та виконанню маніпуляцій в максимально короткий час та за меншу кількість хірургічних етапів. Адже саме такий підхід в повній мірі відповідає очікуванням наших пацієнтів!
Унікальність цього курсу полягає в його форматі (це курс «3 в 1») та змістовності. Так, усього за 2 дні ви отримаєте оновлення в теоретичній базі (я представляю вашій увазі терміни імплантації та навантаження). Буде й практична частина з техніками та методами проведення збільшення обсягу прикріплених м’яких тканин на кожному з хірургічних етапів лікування, під час якої я буду супроводжувати вас на кожному з етапів. Завершальною, але, напевно, найважливішою частиною, буде жива операція, яку ви зможете спостерігати в прямому ефірі. А потім у нас буде час, щоб задати запитання та обговорити практичні аспекти. Ну як Вам така програма? До зустрічі під час курсу!
Дубнов А.»

Детальніше про цей курс можна дізнатися тут:

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати