Лікарі Клініки взяли участь в 7-й Східноєвропейської конфкеренціі з проблем стоматологічної імплантації

You are here:

23-25 квітня у Львові відбулася “7-ма Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації «Принципи доказової медицини в імплантології», що зібрала провідних світових та українських фахівців з Німеччини, Канади, Литви, Польщі, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Швейцарії, Франції, Білорусі, України та інших країн.

“Клініку Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ “на конференції представляли: Головний лікар Клініки Дубнова Л.Ю., а також лікарі Подільчук Д.В., Гладир С.П., Дубнов А.В., Обухівскій Ю.І. та Палій А.М.

Інформаційно насичена програма конференції передбачала роботу чотирьох симпозіумів – імплантологів; стоматологів-ортопедів та зубних техніків; зубних гігієністів та асистентів стоматолога; молодих вчених і лікарів. Вперше в рамках конференції відбувся Симпозіум «Особливості надання стоматологічної допомоги та реабілітації пацієнтів з ураженнями щелепно-лицьової області в умовах проведення бойових дій».

Лікарі нашої Клініки проводять реабілітацію та лікуванні військових, що беруть участь у АТО на сході України. Кожен день ми надаємо не тільки допомогу в санації та лікуванні гострого болю серед солдатів і офіцерів, а й проводимо повну реабілітацію зубних рядів на найвищому рівні сучасних стоматологічних технологій (включаючи дентальну імплантацію, лікування кореневих каналів з використанням операційного мікроскопу та безметалової кераміки). Всі маніпуляції проводяться під чітким контролем якості адміністрації клініки і абсолютно безкоштовно для бійців. Ми не можемо стояти осторонь від сучасних викликів для нашої країни і тому всіма силами робимо наш внесок для того, щоб хлопці на передовій не мали проблем із зубним болем, могли повноцінно споживати їжу і виконувати свої обов’язки по збереженню кордонів Нашої країни!

Фото: (зліва направо) Дубнов А.В., Дубнова Л.Ю. та Подильчук Д.В. від час конференції

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати