Лікарі Клініки підвищують свій професійний рівень

You are here:

12-13.10.2012 р. лікар нашої клініки Олександр Миколайович Палій відвідав лекційно-демонстраційний семінар „СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ЗУБІВ У ДІТЕЙ”. Семінар складався з лекційної та практичної частин, які висвітлювали питання використання сучасних методів та матеріалів для лікування стоматологічних захворювань у дітей.

Лектором даного семінару виступила доктор Тамара Марасулівна Таіпова, асистент кафедри стоматології дитячого віку та профілактики стоматологічних захворювань Алматинського Стоматологічного Інституту Післядипломної Освіти (АСІПО). Дійсний член „Американ Дентал Академі”, учасник щорічних науково-практичних конференцій по терапевтичній та дитячій стоматології Республіки Казахстан. Практикуючий лікар-стоматолог вищої категорії, приватна практика, м.Алмати, Казахстан.

Нагадаємо, що Олександр Миколайович Палій успішно веде дитячий прийом в нашій Клініці. Він уміє майстерно знайти ключик до сердець найменших пацієнтів та зробити їх візит до Клініки не лише корисним, а й приємним.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати