Конусно-променева комп’ютерна томографія в імплантології

You are here:

Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) – це один з двох типів комп’ютерної томографії, використовуваних в медицині. КПКТ – ця спеціальна технологія, яка була розроблена для лікарів-стоматологів, оскільки її точності досить для виявлення об’єктів невеликого розміру, якими є тканини щелепно-лицевої ділянки. У свою чергу, конусно-променева комп’ютерна томографія – це комп’ютерна томографія низького променевого навантаження.

На відміну від традиційних апаратів (томографів), які використовуються в лікарнях і госпіталях, і в якому людина повинна перебувати протягом 40-60 хв, конусно- променева комп’ютерна томографія в стоматології виконується за 20-25 сек. (!). Променеве навантаження при КПКТ в імплантології дорівнює променевому навантаженню, яке можна отримати при 8-годинному перегляді телевізора.

Конусно-променева комп’ютерна томографія дозволяє лікарю-імплантологу розглянути всі структури щелепно-лицевого скелета, твердих тканин, зуби, кістки й отримати розуміння про залишковий обсяг кісткової тканини необхідної для імплантації зубів, що, у свою чергу, дає можливість лікарю-імплантологу спланувати всі етапи імплантації зубів, оптимізувати її вартість та (!) терміни її виконання.

У нашій клініці вже зовсім скоро (менш ніж за місяць) також буде встановлено апарат конусно-променевої комп’ютерної томографії, що зробить імплантацію зубів для наших пацієнтів ще більш комфортною.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати