«Клініка Дубнової” Стоматологія “- Чистий лікарня, безпечна для пацієнта!

You are here:

З самого першого дня роботи Клініки одним із найважливіших питань, якому в нашій клініці приділялося та приділяється найпильніша увага, було питання дотримання всіх санітарно-гігієнічних стандартів. Ми точно знаємо, що це питання дуже важливе для наших пацієнтів.

Логічним продовженням наших зусиль в області чистоти стало отримання нашою клінікою 26 квітня 2016 року почесного статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта», що підтверджує зразковий рівень дотримання санітарно-гігієнічних стандартів в нашому медичному закладі.

Звання «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» присуджується Службою організації інфекційного контролю та є гарантією того, що в медичному закладі забезпечується високий рівень чистоти і стерильності, виконується санітарно-епідеміологічний режим та виключається можливість поширення внутрішньолікарняних інфекцій серед пацієнтів. Такі заклади є зразковими й демонструють приклад іншим установам для налагодження європейського підходу в розробці системи гігієни. Дізнатися більше можна за посиланням: http://www.soic.in.ua/

Наші Клієнти можуть відчувати себе в нашій клініці в цілковитій безпеці!

DSC_8015 ТЕСТ

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати