Клініка Дубнової „СТОМАТОЛОГіЯ” святкує 15-річний юбілей!

You are here:

Прагнучи бути на передовій стоматологічних технологій, забезпечувати Клієнтам найвищий рівень сервісу і досягати відмінних результатів, в 1997 році Леся Юріївна Дубнова заснувала власний стоматологічний центр “Клініка Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ”. В той час у Клініці було 2 стоматологічних кабінета, в яких трудилися чотири людини (2 лікаря та 2 асистента).

За минулі 15 років Клініка збільшилася в розмірах (з 2-х до 5-ти стоматологічних крісел) та на сьогодні пропонує своїм пацієнтам повний спектр стоматологічних послуг: починаючи з дитячого прийому та закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями під загальним знеболюванням. Команда Клініки також зросла та в теперішній час складає 34 людини: 14 лікарів, 10 асистентів, зубний технік та 9 осіб обслуговуючого персоналу.

Всі лікарі атестовані. З них 4 лікаря найвищої категорії. Багато хто зі спеціалістів не лише практикують в Клініці, а й ведуть різноманітні курси з вдосконалення стоматологічної майстерності, діляться теоретичними знаннями та досвідом з молодими лікарями.

Головне досягнення Клініки за час її роботи – це люди – команда однодумців, об’єднана загальною метою забезпечення роботи на кінцевий результат, яким є для нас високоестетична та функціональна усмішка при відмінному сервісі. Клініка пишається відсутністю плинності кадрів, адже більша частина нашого колективу працює в Клініці більше 10 років.

За останні 15 років у співробітників Клініки народилося 10 дітей. Співробітники, які йшли у декретну відпустку, повернулися на свої робочі місця.

Окремою гордістю Клініки є її Клієнтська база, яка зросла в кілька десятків разів. 70% Клієнтів Клініки відвідують її не менше 5-ти років, а 30% відвідують її не менше 10-ти років! За минулий час багато наших „маленьких” пацієнтів виросли та привели до Клініки своїх діточок. З багатьма пацієнтами за роки роботи Клініки склалися по-справжньому дружні взаємини.

15_let

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати