Дубнов А.В. на «BSCOSO SUMMER COURSE»

You are here:

Снимок экрана 2016-06-28 в 21.30.20

Лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. відвідав курс «BSCOSO SUMMER COURSE. SATELLITE’16. FACIAL PLANNING FOR ORTHOGNATHIC SURGERY AND PRINCIPLES OF PERIOPERATIVE ORTHODONTICS» («Планування обличчя для ортогнатичної хірургії та принципи перед- операційної ортодонтії »), який відбувся 31.06.2016-02.07.2016 у Вільнюсі (Литва).

Снимок экрана 2016-06-28 в 21.32.19

Курс був адресований одночасно ортодонтам та хірургам, які шукають спільні рішення для поліпшення їх командної роботи з пацієнтом. Ключовими доповідачами курсу виступили лікар-ортодонт Далія Латкаускіне (Литва) та лікар щелепно-лицьової та ортогнатічної хірургії Сімонас Грібаускас (Литва).

Поділяючи точку зору авторів курсу, Др. Дубнов А.В.  також шукає ефективні прийоми та постійно вдосконалює свій підхід до планування та організації виправлення прикусу для забезпечення злагодженої командної роботи з ортодонтом, що дозволяє досягати найкращого бажаного результату для пацієнта в найкоротші терміни. У підсумку, що дозволяє його клієнтам виправити прикус та гармонізувати риси обличчя.

Детальніше про курс:

http://www.bscoso.com/en/bscoso-summer-course/

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати