Палій Олександр Миколайович

Стоматолог-ортопед

Лікар-стоматолог, лікар II категорії, член Асоціації стоматологів України

В 2003 році закінчив стоматологічний факультет Івано-Франківської державної медичної академії. 2003-2004 рр. – інтернатура з терапевтичної стоматології на базі Івано-Франківської державної стоматологічної поліклініки. 2004-2005 рр. –  лікар-стоматолог в Клініці «Авіценна» м. Івано-Франківськ. 2005-2008 рр. –  лікар-стоматолог в Клініці «ОРИС» м. Івано-Франківськ. 2008-2010 рр. –  лікар-стоматолог в Клініці  «Посмішка» м.Чернівці. З 2010 року працює в “Клініці Дубнової “Стоматолог і Я”. Протягом 2010-2013 рр., реалізуючи принцип безперервної освіти та удосконалення лікарів, брав участь у багатьох міжнародних семінарах та науково-практичних конференціях:

  • «Стираність зубів і методи діагностики та реабілітації» (м. Полтава, 2010 р.)
  • Міжнародний конгрес Естетичної та функціональної стоматології (м. Київ, 2011 р.)
  • «Комплексний підхід до діагностики та лікування захворювань пародонту» (м. Полтава, 2011 р.)
  • Щорічні міжнародні семінари, організовані «ДентАрт» та присвячені консервативним реставраційним технологіям у стоматології (м. Полтава, 2010-2012 рр.)
  • 6-а Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації (м. Львів, 2013 р.)
  • засідання ITI Study Club (м. Київ,2012-2013 рр.), а також багатьох інших, за участю українських та іноземних спеціалістів, таких як д-р М.Перез-Давиди, М.Фредеані, Ф.Массіроні, Г.Орджонікідзе, Г.Дажаєв, М.Угрін, Я.Заблоцький та ін.

У 2001 пройшов спеціалізацію з ортопедичної, а в 2013 р. – дитячої стоматології на базі Одеського Національного Медичного Університету. Двічі брав участь у щорічній акції «Якість життя для наших батьків», яка проводиться Асоціацією стоматологів України та полягає в тому, що раз на рік стоматологи за свій рахунок, використовуючи найновіші технології, проводять зубну імплантацію одній соціально незахищеній повністю беззубій літній людині.

Пріоритетом своєї професійної практики вважає створення комфортного емоційного мікроклімату під час прийому. Легко знаходить контакт з пацієнтами та успішно досягає оптимальних результатів лікування.

Захоплюється гірськолижним спортом, літературою, арт-хаус кінематографом і грою у більярд.

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Друзенко Л.Г.

Дякую пташці Тарі – Оксані Георгіївні – за її безцінний професіоналізм та тепле серце!

Велике дякую Олександру Палію за золоті руки, за безмежну турботу та добре серце!

Harleevetz

Только позитивные впечатления, два года комплексного лечения, законченного 5 лет назад, поэтому могу говорить о качестве работы. Врачи Обухивский и Палий Александр проделали основную колоссальную работу. Все, что нужно, восстановили, пересадили, почистили, выдернули и вставили новое. До сих пор всем рекомендую.

Харитонов Д.

Спасибо за великолепное обслуживание доктору Палию  Александру

Богдан

Хотів б висловити свою вдячність клініці!!! Особливо таким лікарям ,як Палій Олександр Миколайович та Подільчук Денис Вікторович! Лікарі просто наче ювеліри! Ставлення до мене було настільки приємним, наче ми сто років знайомі! Особливе піклування під час втручання та навіть після надходять дзвінки з питаннями про самопочуття !!!! Діагностика і лікування абсолютно безболісні ,комфорт на найвищому…

Виктория

Хотела выразить свою благодарность клинике, за радушный приём и особый подход к пациентам, а особенно доктору Палию Александру Николаевичу! Это высококлассный доктор, который бережно и внимательно относиться к пациенту на каждом приеме, спасибо Вам Александр за ваш труд, и отношение к людям, за деликатность и профессионализм! И за красивую улыбку!