День дитячої профілактики та гігієни на ВІДМІННО!

You are here:

20 грудня до стін нашої Клініки постукався Св. Миколай. Цього дня Клініка запросила своїх маленьких Клієнтів для участі в уроці гігієни, для профілактичного огляду та проведення заходів з укріплення зубної емалі.

Участь у заході була безкоштовною. Діти змогли не лише отримати важливі знання про правила догляду за зубами та попрактикуватися у правильному чищенні зубів, але й взяти участь в конкурсах та отримати подарунки. Партнерами заходу виступили компанії:  Swiss Trade и .

Результати дитячої творчості були зібрані у гірлянду, якою можна помилуватися на фото та звичайно ж на власні очі, відвідавши нашу Клініку.

Ми щиро дякуємо всім учасникам заходу та бажаємо їм відмінного настрою, сяючих посмішок та здорових зубів!

персонал Клиники встречает своих маленьких пациентов   во время урока Гигиены у Оксаны Георгиевны   во время урока Гигиены у Оксаны Георгиевны   Тамара Борисовна Волинская и ее пациент  Леся Юрьевна Дубнова и ее пациент   Маленькие участники "Дня гигиены и профилактики" с Писаренко О.Г. и Волинской Т.Б.   Во время выполнения творческого задания с представителем компании 3М   Во время выполнения творческого задания с представителем компании 3М   IMG_3565   IMG_3705   IMG_3588   участники дня детской профилактики и гигиенты   участники дня детской профилактики и гигиенты   Т.Б. Волинская с юными Клиентами Клиники   коллектив Клиники обслуживающий юных Клиентов   юный участник мероприятия

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати