Труш Сергій Анатолійович

Стоматолог-хірург-імплантолог

trush sergei anatolevich 738x1024 - Труш Сергій Анатолійович

Лікар– стоматолог,  хірург – імплантолог, член Асоціації імплантологів України

У 2011 році закінчив стоматологічний факультет Української медичної стоматологічної академії. м. Полтава.

2011 -2013 рр. –  Інтернатура по загальній стоматології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

У 2013 році  пройшов навчання і отримав сертифікат за фахом «хірургічна стоматологія»

2013 – 2018 рр. – лікар-стоматолог-хірург щелепно-лицевого відділення Обласної клінічної лікарні, м. Суми.

З лютого 2018 приєднався до команди хірургів «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Працюючи з пацієнтами лікар прагне проводити усі маніпуляції максимально атравматично та з максимальним комфортом для пацієнта, або як кажуть самі пацієнти характеризуючи Сергія Анатолійовича «ніжно та акуратно». Хірург з легкою рукою – це про Сергія Анатолійовича.

Хірург постійно підвищує свій професійний рівень. Бере участь у наукових семінарах та практичних майстер-класах. Активно розвивається в сфері дентальної імплантології.

Вільно розмовляє англійською.

Найбільше цінує час, проведений з родиною. Виховує маленького сина. Займається спортом, надає перевагу активним видам відпочинку. Захоплюється музикою, у вільний час вчиться грати на гітарі та ударних інструментах.

Відгуки про лікаря

Катерина

Очень нравится клиника и ее заботливый подход работы с клиентами. Прекрасные администраторы, которые заранее напомнят о визите и постараются найти подходящее для вас время. Проходила лечение каналов у Дениса Викторовича – процедура прошла комфортно, постоянно спрашивали как я себя чувствую, детально рассказали что было сделано и какие дальнейшие шаги стоит предпринять. Удаляла зуб мудрости у Сергея Анатольевича – достаточно быстро удалили зуб, на следующий день не было не отека, ни синяков, выписали какие обезболивающие принимать. Спасибо за такие заботливые приемы!

Кабальнова Наталия

Огромное спасибо всем профессионалам – сотрудникам клиники! Вот уже 10 лет каждый поход к вам вызывает исключительно положительные эмоции и радость от результата. Даже удаление зубов мудрости прошло легко. Гигиеническая чистка вообще напоминает SPA-процедуру. Искренне желаю вашей клинике процветания и благодарных клиентов

Наталія

Дякую вашій клініці за повагу, співчуття, професійність команди лікарів і всього персоналу.
Знов звернулися з дитиною до клініки зі складною проблемою. Син 8 років вибив передні постійні зуби. Багато варіантів тактики рішення цієї проблеми ми взнали від лікарів других клінік в тому числі і державних, але ні одна не втішала. І тут лікар хірург Труш Сергій Анатолієвич вселив надію на спасіння одного зламанного зубчика. Ще поки лікування не було , так, як дуже складна ситуація і це потребує консиліуму всіх лікарів. Я молю Бога , щоб взяли синочка на спасіння цього зубчика і чекаю на відповідь.