Шафета Олег Борисович

Лікар дитячий стоматолог-хірург

shafeta - Шафета Олег Борисович

Лікар дитячий стоматолог-хірург, член Української асоціації стоматологів, член international Cleft Palate Foundation

У 2013 р.  закінчив стоматологічний факультет НМУ імені О.О.Богомольця

2015 р. –  успішно закінчив інтернатуру в НМУ імені

О.О.Богомольця.

З 2013 по 2015 рр. працював на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку на посаді старшого лаборанта. 

З 2016 р. обраний за конкурсом асистентом кафедри. 

З 2015 року працює у стаціонарному відділенні ДКЛ №7 на Підвисоцького, проводить дітям амбулаторні лікувально-діагностичні та хірургічні заходи всіх рівнів складності.

Олег Борисович вільно володіє англійською мовою (підтверджено сертифікатом рівня B2). 

Є учасником бразильсько-української програми “Smile Ukraine”, член АСУ Київського осередку, член international Cleft Palate Foundation. В 2016 році стажувався в клініці “Centrihno2 (м. Бауру,

Бразилія).

Має 8 друкованих робіт, 2 інформаційних листа, 6 виступів на українських та міжнародних науково-практичних конференціях.

Зараз працює над дисертаційною роботою на тему: «Обґрунтування етапності хірургічного лікування дітей з вродженими однобічними наскрізними незрощеннями верхньої губи та піднебіння різного віку». Отримав три патента на винахід та три патенти на корисну модель.

У 2020 році приєднався до команди “Клініки Дубнової для дітей” на Коновальця.

Відгуки про лікаря

Сергей Савченко

Лікар Абраамян Вардуі та дитячий анестезіолог Варивода Михайло Петрович просто чарівники на відмінно виконують свою роботу і знаходять контакт з дитиною. Тимофій, після огляду, дав п`ять Михайлу Петровичу і пішли готуватися до медикаментозного сну, Тімоха трохи вередував, але майже відразу заснув. Абраамян Вардуі за 2 години полікувала всі критичні зубки та ті, де тільки починався кар`єс. Після лікування і лікар і анестезіолог спілкувались з дитиною і з батьками, відповіли на всі питання. Лікування у медикаментозному сні Тимофій переніс добре і нормально вийшов з наркозу. Зараз радує дідуся і бабусю новенькими зубчиками. Сервіс на висоті. Мед персонал привітний.

Володимир Сидоров

Хочемо поділитись нашими враженнями від лікування зубів нашій дочці. Вперше звернулись в клініку на Коновальця, дитині було цікаво, лікар зумів знайти підхід і вдалося пролікувати два зуба. В наступні візити дитина відмовлялася лікувати зубки, боялася і не відкривала рот. Лікар з асистенткою дуже терпляче вдаються до умовлянь, намагаються переключити увагу, але дитина все одно не давалась. Вирішили змінити лікаря, Лютіков Олександр зумів знайти підхід, провів лікування ще двох зубів. Залишалось пролікувати ще два зубчика, але дочка знову не погоджувалась. Три візити були марними. Нерви батьків здавали. Не допомагали а ні умовляння, обіцянки, мультики та подарунки. Лікар запропонував спробувати лікування під седацією закисем азоту. Дитину оглянув анестезіолог, розказав про варіанти седації, подарував маску, і дав завдання дома тренуватись дихати носом. В призначений день, без всіляких умовлянь, дочка самостійно сіла в крісло, їй одягли назальну маску, і сталось диво – дитина далась абсолютно спокійно пролікувати зубки. Зубна фея Ірина Бурдейна, і анестезіолог Дмитро Присяжнюк, ми вам дуже вдячні. Дитина не спала протягом всього лікування, але була дуже спокійною, зникли страх і тривога, старанно відкривала ротик, і виконувала все що просив лікар. Весь час за станом дитини стежив анестезіолог. Все пройшло гладко, і дитині навіть сподобалось. Протягом всього лікування лікарі намагаються знайти підхід до дитини. Лікарі відповідальні, професійні і дуже терплячі. Ви всі професіонали своєї справи. Дякуємо. Всім рекомендуємо, в цій клініці знайдуть підхід до вашої дитини, навіть в самих складних випадках!

Мотрук О.

Делали процедуру у Тарасенко Н.В. и анестезиолога Вариводы Михаила. Очень довольны процедурой, подходом и заботой после. Будем рекомендовать вас всем друзьям! Спасибо большое!

Екатерина Сохацкая

Перед 8 марта в выходной день у ребенка разболелся зуб. Обзвонила с десяток клиник и только здесь буквально через пару часов уже готовы были нам помочь! Доктор Вардуи просто волшебница – сын с радостью к ней бежит. Все очень приветливы, атмосфера приятная, что особенно важно для того, чтобы ребенок в дальнейшем не боялся стоматолога. Лишних процедур и товаров не навязывают. Недешево, конечно, но каждая гривна полностью оправдана. Я очень рада, что зубки моего сына в надежных руках 🙂

Igor Lipin

Очень и очень рекомендую детскую стоматологию! Мы в восторге! Доктора профессионалы своего дела и отличные люди. Особая благодарность анестезиологу Дмитрию. Перед операцией пластики уздечки внимательно изучил историю ребенка и нашел подход к нему. Весь процесс прошел просто замечательно. Ещё раз огромное спасибо!!!

Александра Несмеянова

Очень квалифицированный и заботливый персонал. У ребенка сложилось только положительное впечатление о стоматолога, несмотря на сложную процедуру, что ей проводили. Посещать эту клинику одно удовольствие.
10_4

Наталія

Дякуємо Олегу Ковнацькому за чуйне ставлення, терпіння, професіоналізм і за те, що є на світі такі класні дитячі лікарі))))
Ми лікуємо обох дітей у пана Олега, дуже задоволені результатом і відношенням)

Тетяна Одарюк

Прекрасная клиника, очень внимательный персонал. Были у доктора Черной Любови Николаевны. Очень бережное отношение к ребенку, провели чистку. Дочка прониклась и теперь снова просится к тете Любе. Спасибо администратором за прекрасный сервис и любовь к детям.

3003-alex

Софія Коваль

Найкраща клініка, привітний адмін, а особливо вдячні нашому лікареві-Троянській Олександрі Федорівні, яка знайшла особливий підхід до моєї доньки,за її професіоналізм та компетентність!!!

Света Неижкаша

Нам очень понравилось. Администратор встретил при входе, помог с одеждой, измерил температуру. Дальше заполнили анкету (были впервые). Доктор Оля была очень дружелюбной, дочке понравилось. Очень быстро справились с молочными зубками передними, они сами не выпадали. Подарочки, мультики, конфетки без сахара! Ну что может быть лучше? 😃 теперь предстоит более капитальное лечением, надеемся все пройдёт так…