Притков Руслан Віталійович

Стоматолог-хірург-пародонтолог

Лікар– стоматолог,  хірург – пародонтолог. Член ITI (International team of Implantology) Міжнародна асоціація імплантологів, Голова Івано-Франківського осередку Української Академії Пародонтології.

У 2016 році закінчив Івано-Франківський медичний університет, проходив стажування у Німеччині.

З 2016 року працював у приватних стоматологічних клініках м. Івано-Франківська. 

У 2021 році  приєднався до команди хірургів «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Лікар спеціалізується на  хірургічній пародонтології та загальній хірургічній стоматології. Пропонує хірургічні втручання пацієнтам у таких ситуаціях, як рецесія ясен (оголення коренів зубів), значна втрата кісткової тканини навколо зубів, агресивні форми пародонтиту. 

Основний напрямок роботи:
 – зубозберігаючі операції;
– видалення зубів будь-якої складності;
– встановлення зубних імплантів (двохетапна та одноетапна імплантація);
– кісткова пластика для створення об’єму кісткової тканини, необхідного для розміщення імплантів , та пластика м’яких тканин;
– пародонтальна хірургія;
Також спільно зі стоматологом-ортопедом займається комплексною реабілітацією зубощелепового апарату, у людей з повною або частковою відсутністю зубів у ротовій порожнині.
ЛІкар постійно приймає участь в наукових конференціях, семінарах, відвідує курси,цікавиться роботами провідних спеціалістів свого напрямку та суміжних спеціальностей.

Відгуки про лікаря

Ольга

Велике дякую Руслану Віталійовичу та його чарівній помічниці! Прийшлось терміново видаляти 3 зуби, але лікар зробив все безболісно, швидко і напрочуд впевнено. І ця впевненість передалась і мені. А те, що процес загоєння пройшов швидко – окреме ДЯКУЮ!!! Буду вас рекомендувати та бажаю заслужених кар’єрних злетів

Олена

Звернулись у Вашу клініку з приводу термінового видалення 3 зубів :-(. Дуже неприємна продедура. Але! хірург Притков Руслан Віталійович зі своєю прекрасною помічницею зробили все спокійно, впевнено, напрочуд швидко та навіть без якихось страшних звуків,які завжди супроводжують видалення. Дякую Вам, лікарю, за це!  І процес загоювання проходив прекрасно, отримала багато корисної інформації і сьогодні зняла шви. Сам процес забувся як сон, і, дякуючи Руслану Віталійовичу, він не був страшним сном!

Віра Гузенко

Молодий перспективний лікар, прекрасний фахівець, володіє знаннями та психологією. Прекрасно працює з пацієнтом, перетворює малоприємну процедуру в цілком сприйнятливу.

Якщо в стоматології є такі молоді фахівці, за нею велике майбутнє! Відзначаю чудову співпрацю хірурга Приткова Руслана з помічницею. Вони просто чудові!