Притков Руслан Віталійович

Стоматолог-хірург-пародонтолог

pritkov kirpich 1 - Притков Руслан Віталійович

Лікар– стоматолог,  хірург – пародонтолог. Член ITI (International team of Implantology) Міжнародна асоціація імплантологів, Голова Івано-Франківського осередку Української Академії Пародонтології.

У 2016 році закінчив Івано-Франківський медичний університет, проходив стажування у Німеччині.

З 2016 року працював у приватних стоматологічних клініках м. Івано-Франківська. 

У 2021 році  приєднався до команди хірургів «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Лікар спеціалізується на  хірургічній пародонтології та загальній хірургічній стоматології. Пропонує хірургічні втручання пацієнтам у таких ситуаціях, як рецесія ясен (оголення коренів зубів), значна втрата кісткової тканини навколо зубів, агресивні форми пародонтиту. 

Основний напрямок роботи:
 – зубозберігаючі операції;
– видалення зубів будь-якої складності;
– встановлення зубних імплантів (двохетапна та одноетапна імплантація);
– кісткова пластика для створення об’єму кісткової тканини, необхідного для розміщення імплантів , та пластика м’яких тканин;
– пародонтальна хірургія;
Також спільно зі стоматологом-ортопедом займається комплексною реабілітацією зубощелепового апарату, у людей з повною або частковою відсутністю зубів у ротовій порожнині.
ЛІкар постійно приймає участь в наукових конференціях, семінарах, відвідує курси,цікавиться роботами провідних спеціалістів свого напрямку та суміжних спеціальностей.

Відгуки про лікаря

Віра Гузенко

Молодий перспективний лікар, прекрасний фахівець, володіє знаннями та психологією. Прекрасно працює з пацієнтом, перетворює малоприємну процедуру в цілком сприйнятливу.

Якщо в стоматології є такі молоді фахівці, за нею велике майбутнє! Відзначаю чудову співпрацю хірурга Приткова Руслана з помічницею. Вони просто чудові!