Кушнір Дар’я Олександрівна

Стоматолог-ортодонт

kushnir 1 scaled e1610983237983 739x1024 - Кушнір Дар’я Олександрівна

Лікар-стоматолог-ортодонт

У 2016 році закінчила стоматологічний факультет “Київського медичного університету” УАНМ

З 2016 по 2018 рік – інтернатура по стоматології на базі “Київського медичного університету” УАНМ

З 2018 по 2019 рік пройшла спеціалізацію за фахом “Ортодонтія” на базі Української військово-медичної академії.

З 2020 року – дитячий ортодон “Клініки Дубнової для дітей”

З третього курсу університету працювала асистентом ортодонта, з тих пір остаточно і безповоротно закохана в свою спеціальність.

Вважає що ортодонтичне лікування – це не тільки рівні зуби і правильний прикус, це в першу чергу пошук і усунення причин, які призвели до порушень. Тільки так можна отримати стабільний і функціональний результат. У зв’язку з цим Дар’я Олександрівна веде пацієнтів спільно з лікарями інших спеціалізацій – ЛОР-лікарями, кінезіології, ортопедами, логопедами. Ортодонтичне лікування проводить за допомогою знімних і незнімних апаратів, прозорих кап, різних брекет-систем.

Дар’я Олександрівна регулярно відвідує курси з ортодонтії. У 2018 році брала участь в міжнародному симпозіумі в Лондоні, де обговорювалося ортодонтическое лікування дітей і підлітків. Пройшла навчання по роботі з міофункціональна апаратами, сертифікований лікар Invisalign.

Вільний час присвячує своїй родині, поглибленню знань в ортодонтії та подорожей. ЛІкар веде професійну сторінку в інстаграм @daria_ortho

Сертифікати

Previous Next

Відгуки про лікаря

Міцкевич Світлана і Макс

Дуже задоволені консультацією лікаря-ортодонта Кушнір Дар’ї Олександрівни. Чудовий лікар! Гарний підхід до дитини, зрозуміле пояснення щодо стану здоров’я та необхідних дій, сучасний підхід та високий рівень професіоналізму!
unnamed-file-7

Леся Кияк-Редькович

Особисто я в захваті від сервісу, компетентності нашого лікуючого лікаря Анни Гладченко і методах лікування. Моя донька теж радіє від візитів у клініку, хоча загалом стоматологія – не найприємніший досвід у житті дитини)
05082

Юлия Материй

Замечательная клиника, вероятно лучшая в Киеве. Отличный персонал. Все очень приветливы и знают подход к ребёнку. Врачи профи. Олегу и Илоне отдельная благодарность. Рады, что нашли вас. Благодарю!
05081

Тетяна

Красно дякую лікарю – Кушнір Дарині за щирість, доброзичливість, доступну деталізацію та роз’яснення проблеми, а також подальшої тактики лікування…. Вкрай втішений що є ще в столиці лікарі що не переоцінюють себе в спілкуванні з пацієнтом!) Дарино бажаю зростань!) + адміністрації за вдалий підбір кадрів.
23071

Загрузить ещё