Reviews of Clinic Dubnova "Dentistry"

Дина Баранова

Перший візит залишив приємні враження у дитини і у батьків. Справжня дитяча стоматологія.

M Primesteel

Щиро дякую лікарям, які лікували та допомагали сину. Швидко та професійно. Докладні консультації та підготовка, повна інформація батькам, комфорт та ввічливе ставлення. Дякуємо за об’ємну та кропітку роботу Осипа Ганні Артемівні, піклування та міцний сон Присяжнюк Дмитру Олександровичу та всій команді помічників. Загалом проведено 22 пункти роботи, дитині 7 років, час анестезіологічного забезпечення 2 години. Наші найкраші побажання та рекомендації!

José Barreto

Professionalism, competence and a super friendly approach. My daughter was nervous (as all kids when visiting dentists) and went out smiling and happy. The best place in Kiev for Kids. Congratulations for such outstanding attitude.

Elvira

Мне все понравилось, лечила канал и меняла пломбу. По ценам – дорого, но работа выполнена качественно. 👍🏻

Евгения Павленко

Мы очень благодарны доктору Гладченко Анне Артёмовне. Первый визит, дочке чуть больше 3 лет. Я очень переживала как все пройдёт. Чувствительная девочка, у моего стоматолога никогда даже не думала показать зубки, хотя часто сидела у меня на ручках, думали, так будет легче ей объяснить как пройдёт первый ее визит, и что все не страшно и не больно. И я шла с огромными переживаниями. В результате, в холле врач сначала знакомилась с ней, потом с нами. Встречали сразу с любимыми игрушками. В кабинете сразу был любимый мультик и мой человечек без вопросов и даже секунды сомнений САМА села в кресло! Потом ей объяснили как все работает, дали потрогать. Никто вообще не торопил ребёнка! В первый визит легко и без слез сделали чистку. Следующий визит ждала с нетерпением, там было уже первое лечение и тоже все прошло отлично. И в последний визит пролечили два зубчика сразу. И вот с момента визита мой ребёнок обожает играть в стоматолога и говорит, что будет стоматологом Спасибо за чуткость и понимание!

Татьяна

Большое спасибо нашей зубной фее Илоне! Очень позитивный и легкий прием!

Nataliya Budnik

Щиро дякуємо Вашій клініці за теплий прийом та затишну атмосферу!!! Особлива подяка анестезіологам – Миколиі Дем’янюку,(людина ,яка навіть вночі хвилювалась як ми добрались додому🙏), Юрію Довбні та Віталію Павленко та стоматологу Олександру Лютікову. Це професіонали своєі справи, люди які вміють заспокоіти та підтримати. Дякуємо за впевнену, а головне здорову усмішку нашої дитини

Світлана

Моя маленька дівчинка дуже лякається незнайомих людей (сльози, одразу на ручки і дуже проситься додому). Але коли до нас вийшли в хол, познайомилися з дитиною, трошки погралися і моя дитина взяла лікаря за руку і пішла з нею в кабінет…. І я, і тато: ми буди в шоці! До дитини знайшли підхід буквально за 5 хвилин! Саме цікаве: відповідала на питання, показувала зубки, дала зробити знімок. Сліз не було зовсім! Для мене це справжнє чудо. Велике дякую лікарю Ваурді. Моя донечка дуже чекає наступного візиту і ми обов’язково приїдемо

Паламарчук Ірина

Очень, очень благодарю Трепетуна Дениса Юрьевича за блестящую работу, связанную с установлением коронки на имплант, и его ассистента Елену Станиславовну. Спасибо за чуткость и профессионализм!

Катерина Олейник

Хочется сказать спасибо большое Шафета Олег Борисович, Варывода Михаил Петрович, Демьянюк Николай Васильевич! И всем девочкам которые работают на рецепшине спасибо вам огромное.  

You can also read or leave reviews on social networks:

Leave a review