м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Звернення головного лікаря клініки

lesy2

Шановні друзі й одночасно клієнти клініки!

У цьому році ми з Вами святкуємо 20-річчя нашої клініки. Всі ці роки Ви були з нами. Щиро дякуємо Вам за довіру, лояльність і небайдужість! Увесь цей час ми будували чесні та прозорі стосунки, засновані на взаємній повазі.

20 років тому була визначена філософія нашої стоматологічної клініки: «Ми не призначаємо лікування, в якому немає потреби». Протягом усього часу роботи клініки ми дотримуємося цього правила.

Усі ці роки ми приділяли особливу увагу професійному росту лікарів і всього медичного колективу клініки, й за 20 років клініка кардинально змінилася:

  • Більше ніж утричі збільшилася площа самої клініки, 2 роки тому відкрилося дитяче відділення клініки Дубнової, яке стрімко розвивається.
  • Колектив клініки збільшився більше ніж у 8 разів. Сьогодні в клініці працюють 22 лікарі. Наша найбільша гордість – це лікарі, з якими ми почали працювати у 1997 році, і які працюють у клініці й сьогодні.
  • З’явилось устаткування та обладнання, яке ми навіть не могли уявити 20 років тому: дентальний мікроскоп, комп’ютерна анестезія, сучасне обладнання для лікування захворювань пародонту, надсучасна операційна, апарат для препарування, що замінює бормашину для дітей та багато іншого.
  • Але основне – це Ви, наші Клієнти! Так, кількість клієнтів клініки зросла у десятки разів. Багато пацієнтів лікуються сім’ями та вже «дорослі» діти приводять до нас своїх дітей, для нас це знак особливої довіри.

Нам є чим пишатись, і це наша спільна з Вами заслуга, бо ми працюємо для Вас і заради Вас.

Із глибокою повагою,

головний лікар,
Леся Юріївна Дубнова