м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Все про імплантацію зубів та її ціну

Bysergey
Що таке дентальний (зубний) імплантат?

Сучасний зубний імплантат – це маленький порожній циліндр, що виготовляється з міцних біосумісних матеріалів. Призначення зубного імплантату - виконання функцій справжнього зубного кореня. Під час стоматологічної операції імплантат вживлюють у кістку щелепи (верхньої  або нижньої) замість кореня видаленого раніше зуба. Дентальний імплантат служить фундаментом (основою) для зубного протеза і коронки. В переважній більшості випадків такі операції проводять під місцевою анестезією.

Implant-1

Мал. 1. Зубний імплантат і сірник у масштабі 1:1

На зубний імплантат прикріплюється коронка - естетична і надійна заміна відсутнього зуба, яка зовні нічим не буде відрізнятися від справжнього зуба, і яка може прослужити не один десяток років.

Залежно від клінічної ситуації, віку і загального стану здоров'я пацієнта реабілітаційний період після імплантації зубів може тривати від 2 тижнів до декількох місяців. На тривалість післяопераційного періоду, безсумнівно, впливає також, наскільки уважно пацієнт ставиться до дотримання рекомендацій свого лікаря-імплантолога.

 

Мал. 2-4. Зубна імплантація

Із чого виготовляється зубний (дентальний) імплантат?

Сучасні зубні імплантати найчастіше виготовляють із титану або його сплавів із іншими металами, що мають відмінну біосумісність. Титанові імплантати не містять токсичних речовин, що викликають подразнення. Інші важливі переваги титанових імплантатів - їх невелика вага та міцність. Титан люблять не тільки стоматологи. Його досить давно, успішно і широко використовують і в кардіології, й у нейрохірургії та хірургічній ортопедії. З титанових сплавів роблять чудові хірургічні інструменти, легкі та довговічні.

У нашій клініці ми переважно працюємо з імплантатами топ-рівня: імплантатами Straumann, які займають у міжнародних рейтингах імплантатів найвищі позиції.

Скільки часу займає імплантація зубів?

Тривалість хірургічної операції по імплантації зубів залежить від її типу і ступеня складності клінічної ситуації. Існує два основних типи імплантації: двоетапна (класична) і одноетапна (експрес-імплантація).

Для успішної установки імплантату потрібні 2 умови: достатня кількість кісткової та слизової тканин. Якщо цих тканин недостатньо, то лікар робить дії по збільшенню кістки, слизової чи тієї й тієї. А ось коли саме провести збільшення (до імплантації або під час) лікар вирішує з урахуванням особистої ситуації конкретного пацієнта.

 

Мал. 5-6.  Нестача кісткової тканини та її збільшення при імплантації

Скільки коштує імплантація зубів та чому вона така дорога?

Імплантація - це складний, багатоетапний та витратний процес, який, тим не менш, дає чудові результати:

  • відновлює повноцінну функцію жування (а тому нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту);
  • дає можливість посміхатися впевнено і не соромлячись;
  • гармонізує обличчя (за рахунок відновлення раніше втрачених зубів і кісткової тканини);
  • додає впевненості в собі (за рахунок відновлення втрачених зубів).

До розрахунку вартості (ціни) імплантації зубів включаються:

  • власне вартість (ціна) самих зубних імплантатів;
  • вартість (ціна) витратних матеріалів для виконання кісткової пластики (за необхідності);
  • витрати на виготовлення обраного типу зубного протезу (або протезів) у зуботехнічній лабораторії, включаючи тимчасові конструкції;
  • витрати безпосередньо на проведення хірургічного втручання (операційна);
  • оплата роботи фахівців: імплантолога, ортопеда і зубного техніка.

Складання плану лікування може відбутися тільки після розгляду всіх вищезазначених аспектів. Беручи до уваги комплексність і складність лікування, якісна імплантація зубів із застосуванням сучасних технологій апріорі не може коштувати дешево.

Усупереч поширеній думці лікування за допомогою традиційних протезів не завжди економічно більш вигідне у порівнянні з імплантацією.

Мал. 7. Порівняння витрат на різні види протезування*

У команді лікарів-імплантологів нашої клініки кращі з кращих фахівців не тільки України, а й Європи, серед яких: щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації краніо-максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія), лідер професійної думки  Straumann, автор курсу «Мінімально інвазивне імплантологічне лікування» та справжній майстер своєї справи Дубнов А.В.

Імплантація зубів «під ключ» у нашій клініці в середньому коштує від 20 тис грн. Однак, Вам не потрібно сплачувати всю суму відразу, оплата проводиться тільки за фактом та поетапно, тому розподілена в часі. Наш лікар підготує для вас детальний план лікування з візуалізацією вашої конкретної ситуації й описом вартості та строків проведення кожного окремого етапу лікування.

Після імплантації зубів ми даємо розширені гарантії на наші роботи, а Straumann дає довічну гарантію на свої імплантати, яка діє по всьому світу**. Дізнатися докладніше про наші підходи до імплантації можна в розділі «Імплантологія», але найкраще записатися на прийом до лікаря: (044) 287-54-57.

Джерело: straumann.ru/ru/patients.html

 

Фото клієнта клініки Адамчука Валерія ДО та ПІСЛЯ імплантології:

[gallery link="file" columns="2" size="medium" ids="10619,10622,10621,10623,10620,10624"]