м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Волінська Тамара Борисівна

Bysergey

Лікар-стоматолог вищої категорії, пародонтолог, кандидат медичних наук, член Асоціації лікарів-пародонтологів України, викладач «Школи практичної пародонтології», лідер професійної думки компаній 3M і Hu-Friedy, сертифікований тренер компанії «Plasmolifting» у Східній Європі

У 1995 році закінчила стоматологічний факультет Дніпропетровської державної медичної академії. 1995 - 1996 рр. - інтернатура з загальної стоматології.

1998-1999 рр. - отримала післядипломну освіту на базі навчального центру «Амфодент», м. Санкт-Петербург (Росія).

Із 2011 року веде пародонтологічний прийом у "Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

У 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук в області пародонтології на тему «Оптимізація комплексного лікування хворих на генералізований пародонтит у поєднанні з антигомотоксичним препаратом».

Є автором 17 наукових публікацій, співавтором навчального посібника «Азбука ручного скейлінга», патенту на спосіб лікування генералізованого пародонтиту.

Має сертифікат фахівця iTOP (Individually Taught Oral Prophylaxis), а також є сертифікованим лікарем і тренером компанії «Plasmolifting» у Східній Європі. Постійний слухач міжнародних наукових семінарів в галузі пародонтології, брала участь у роботі «Европеріо 7» (2012), «Европеріо 8» (2015). Вільно розмовляє англійською.

У 2016 році у світ вийшла книга Тамари Борисівни «Посібник для практичних лікарів «Основи ручного скейлінгу».

Вільний час проводить із родиною, захоплюється кулінарією і садівництвом, займається йогою.

СЕРТИФIКАТИ

Лютий 2013 р., сертифікований тренер із застосування методики Плазмоліфтинг.
Жовтень 2013 р., «iТОП» 1-й рівень - програма індивідуального навчання гігієні порожнини рота, заснованої стоматологічним факультетом Гамбурзького університету та швейцарською компанією «Curaprox».