м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Використання самолігатурних брекетів In-Ovation R GAC

Bysergey

Використання самолігатурних брекетів In-Ovation-R GAC. Клінічний випадок

Стаття Теперева Олега Олеговича. Стоматологічний портал NaviStom

Дуже часто у повсякденній роботі лікаря-ортодонта стоїть питання вибору незнімної апаратури. Як відомо, вестибулярні брекети можуть бути як лігатурні (дуга фіксується у брекеті за допомогою спеціальної лігатури), так і самолігатурні (дуга фіксується за допомогою спеціального механізму, безпосередньо встановленого в самому брекеті). Ось уже понад 7 років я надаю перевагу в своїй роботі самолігатурним брекетам компанії DENTSPLY GAC, офіційним представником якої на території України є ОРТО-ЛАЙН, що першими представили цю продукцію.

Брекет In-Ovation-R містить у своїй конструкції унікальний механізм, що дозволяє надійно втримувати дуги з різним перерізом, плавно пересуваючи зуби, без будь-якого дискомфорту для пацієнта, роблячи роботу найшвидше, зменшуючи кількість контрольних візитів, на відміну від традиційних лігатурних брекетів. Характерна форма брекету, а також сітка з 80-ма комірками на підошві дозволяє максимально точно та надійно зафіксуватися на поверхні зуба. Спеціальна конструкція фіксуючої кришки дозволить у лічені секунди зробити відкриття або закриття пазу брекета, тим самим спростивши задачу заміни дуг, звівши до мінімуму дискомфортні відчуття, як при надіванні лігатур, скоротивши час перебування пацієнта у кріслі.

Клінічний випадок

Пацієнт О, 14,9 років, після діагностичного обстеження прийнято рішення про нормалізацію прикусу шляхом видалення чотирьох премолярів. У процесі лікування було 9 контрольних візитів, загальний строк лікування з моменту фіксації апаратури склав 13 місяців. Робота завершена фіксацією незнімних ретейнерів на фронтальну групу зубів верхньої та нижньої щелеп.