Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Відбілювання зубів

Побачити усі ціни >>

Іноді здається, що в сучасному світі не вистачає позитиву. А людина, яка часто посміхається, притягує в своє життя позитивну енергетику й cама, як сонце, випромінює її. На неї приємно дивитися, з нею цікаво спілкуватися, вести справи, будувати бізнес. Так, голлівудська посмішка й білі красиві зуби, які помічають одразу, коли ми говоримо, сміємося, снідаємо, обідаємо або вечеряємо, можуть розповісти багато про що. Наприклад, про те, що їх щасливий господар стежить за своїм здоров'ям, добре і правильно харчується, він чарівний, напевно, успішний, та й виглядає набагато молодше однолітків!

Однак далеко не всі можуть похвалитися тим, що у них чарівна посмішка та ідеальні білі зуби, адже навіть ретельне дотримання правил гігієни ротової порожнини, на жаль, не запобігає появі нальоту, жовтизни на зубах.

Саме тому сьогодні закордоном та в Україні набирають популярність сучасні технології відбілювання зубів, які проводяться в різних стоматологічних клініках. Право обирати, кого вшанувати своєю присутністю, звичайно, за вами, але якщо ви віддаєте перевагу якісному відбілюванню зубів у Києві, напевно, варто звернутися в «Клініку Дубнової "Стоматолог і я". І правильно зробите!

У «Клініці Дубнової «Стоматолог і я" працюють виключно професіонали, які надають цілий комплекс стоматологічних послуг, у тому числі лазерне відбілювання зубів, сучасну систему відбілювання ZOOM-3. Ця новітня система дозволяє отримати природну білизну і блиск зубів усього за 1 годину, а ефект від неї зберігається протягом 3-5 років! При цьому вся процедура відбілювання зубів ZOOM-3 (в Клініці ви самі зможете вибрати відтінок для зубів) абсолютно безболісна та безпечна (шкідливу дію гелю зведено до нуля за рахунок спеціальних домішок, які мінералізують емаль, і мінімального термічного впливу на зуби). Як, втім, безболісні та безпечні для вашого гаманця ціни на відбілювання зубів у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я». Приходьте та переконайтеся самі! Ми зустрінемо вас білосніжною посмішкою!

ДОПІСЛЯ

У поліпшенні іміджу ніщо так не допомагає, як здорова білосніжна посмішка! 
Вдалого дня і впевненої посмішки!

 


Відбілюваннязубів
Відбілювання (Phillips Zoom)6 940 грн.

Побачити усі ціни >>