Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Успішне ортодонтичне лікування порушень прикусу по ІІ класу Енгля з використанням брекетів

ByNatalka

Успішне ортодонтичне лікування порушень прикусу по ІІ класу Енгля з використанням брекетів

31.03.2018 лікар-ортодонт нашої клініки Теперев О.О. провів авторський курс для ортодонтів, присвячений лікуванню порушень прикусу з використанням брекет-системи Cannon Ultra.

В рамках курсу Олег Олегович детально розглянув:

1) Функціональні особливості та різноманітні прояви у пацієнтів із прикусом II класу Енгля: як розвивається, до чого призводить таке порушення прикусу і які існують прогнози лікування та нелікування.

II класс по Энглю

Нагадаємо, що до II-го класу Енгля відносять пацієнтів із так званим «заднім прикусом» (дистальної оклюзії), відмінною ознакою якого є зміщення нижньої щелепи до заду.

2) Познайомив учасників курсу з двома апаратами, які успішно допомагають відкоригувати прикус II класу по Енглю:

(А) Брекети Cannon Ultra: історією їх виникнення та еволюції, відмінними рисами (революційна двопазна система, яка скорочує тривалість ортодонтичного лікування в 2 рази!), аналіз клінічних випадків використання. Лікар-ортодонт поділився власним досвідом успішного використання цієї системи для лікування пацієнтів із II класом,

(Б) Flex Developer – коректор II класу: характеристики та особливості його використання.

3) Окрему частину курсу Олег Олегович присвятив ортодонтичній підготовці до ортогнатичної операції (хірургічне виправлення прикусу).

Олег Олегович сьогодні по праву ввжається одним із найбільш результативних ортодонтів у Києві (особливо в галузі підготовки до ортогнатичного лікування), Олег Олегович продемонстрував учасникам безліч успішних клінічних випадків із власної практики.

Хочете почути реальні відгуки про ортодонта? Ознайомтеся з ними тут

Отримати професійну консультацію або другу думку ортодонта-профі та дізнатися про всі варіанти (та ціну) ортодонтичного лікування можна, записавшись на консультацію до Олега Олеговича за тел. (044) 333-49-37.

Лікування II класу по Енглю_Теперев-31-03-18