м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Усе, що треба знати про протезування у стоматології

Bysergey

Сьогодні гарні зуби – це норма, атрибут сучасної успішної людини. Проте від втрати зубів не застрахований ніхто. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, до виповнення 17 років кожна 11-та особа втрачає 1–2 зуби. І це ще до настання повноліття! Причини можуть бути найрізноманітніші:

  • карієс і його ускладнення;
  • травми зубів;
  • задавнений періодонтит (запалення біля верхівки кореня зуба).

І якщо при руйнуванні або втраті передніх зубів ми вирушаємо до стоматолога-протезиста (посилання: http://stomatologia.com.ua/uk/category/personal-kliniki-2) без зволікання, то в разі втрати одного чи двох дальніх зубів нерідко відмовляємося від протезування, вважаючи: якщо зуби не на видноті, то без них можна обійтися (принаймні деякий час). Утім відсутність навіть одного зуба може спричинити низку серйозних проблем.

Навіщо потрібне протезування зубів?

Своєчасно відновлювати втрачені зуби вкрай важливо не лише з естетичних, але й із суто фізіологічних міркувань.

Як відомо, природа не терпить порожнечі, це стосується і зубів. Зміна положення зубів може спричинити як естетичний, так і функціональний дефект. Із одного боку, через порожнечу, що утворилася, зуби можуть «роз’їхатися», а з іншого – може змінитися прикус і тип жування, посилитися стирання зубів через збільшення навантаження, виникнути асиметрія обличчя, клиноподібний дефект у ділянці шийки зуба або відколотися частина коронки. До того ж, там, де немає зуба, відбувається поступова втрата кістки: організм не бачить сенсу живити ділянку кістки, що не працює, і кістка в цьому місці потроху розсмоктується. Тож, якщо в майбутньому знадобиться імплантація, кістку доведеться нарощувати.

Запобігти цим проблемам здатне тільки якісне та своєчасне протезування. Покриття зуба коронкою, мостоподібні протези, знімні зубні протези чи імплантація – яка процедура краща у вашому випадку, визначить лише досвідчений стоматолог-протезист (чи ортопед), який огляне ротову порожнину і візьме до уваги результати комп’ютерної томографії зубів. Важливо розуміти, що протезування зубів – це серйозна інвестиція у ваше здоров’я та якість життя. І якщо процедуру зроблено на належному рівні, ваші витрати й час окупляться вповні.

Як же зберегти зуб?

У Сполучених Штатах Америки велика страхова компанія провела дослідження і в результаті 10-річного спостереження за більше ніж мільйоном осіб дійшла висновку, що найчастіша причина видалення зубів – відмова пацієнтів своєчасно поставити коронку на значно зруйнований зуб. Вони віддавали перевагу великим пломбам, що покривали до 70% поверхні зуба і зрештою призводили до його остаточної втрати, адже пломбувальні матеріали, навіть найсучасніші, не призначені для відновлень такого обсягу.

У багатьох випадках відмова від протезування зубів пояснювалася тим, що люди сприймали коронки або мостоподібні протези як ознаку старості, уявляючи собі чоловіка з золотою фіксою в роті або жінку з синіми від металу яснами. Проте сучасні матеріали і технологія виготовлення протезів зробили великий крок уперед: якісно зроблені протези ні зовнішнім виглядом, ні споживчими характеристиками не відрізняються від натуральних зубів. І ми готові це довести.

Чому вибір нашої стоматологічної клініки гарантує вам чудовий результат і за це варто платити більше?

  1. Сучасні керамічні матеріали

У «Клініці Дубнової «Стоматолог і Я» ми використовуємо для протезування зубів один із найкращих сучасних видів кераміки – IPS eMax, яку виробляє швейцарська компанія Ivoclar Vivadent. Ця пресована лейцитна кераміка має високу міцність і фізичні характеристики, що наближають її до емалі натурального зуба. Вона чудово підходить для виготовлення як вініра – тонкої пластинки завтовшки від 0,4 мм, яка щільно прилягає до зуба, – так і повної коронки, що дозволяє зберегти зуб після лікування кореневих каналів і повністю відновити його функцію.

1

Фото 1. Керамічні вініри (до фіксації)

2

Фото 2. Реставрація передніх зубів вінірами (до і після) у «Клініці Дубнової «Стоматолог і Я»

 

У деяких випадках ми використовуємо діоксид цирконію – особливо міцну біосумісну кераміку без часток скла, яку виготовляють шляхом випилювання з невеликих блоків. У подальшому на діоксид цирконію наносять власне кераміку, яка зовні не відрізняється від емалі натурального зуба.

3

Фото 3. Заміна старої реставрації новою суцільнокерамічною коронкою у «Клініці Дубнової «Стоматолог і Я» («до» та «після» реставрації)

  1. Високий професіоналізм протезистів

Наші доктори-ортопеди (протезисти) постійно підвищують свою кваліфікацію, використовують найсучасніші та найбільш прогресивні методики протезування зубів і застосовують виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наша філософія: ми НЕ призначаємо пацієнтам лікування, у якому немає потреби.

  1. Наявність власної зуботехнічної лабораторії

На відміну від інших стоматологічних клінік, у переважній більшості з яких немає власної зубопротезної лабораторії, наша клініка таку лабораторію має, причому одну із кращих в Україні! Чому на це варто звернути увагу?

Здійснюючи протезування в нашій клініці, стоматолог-протезист працює у тісному зв’язку з зубним техніком. У нашій клініці лабораторію очолює зубний технік вищої категорії, лідер професійної думки і тренер зубних техніків, постійний викладач в Україні курсів від Швейцарської академії Straumann на базі клініки, єдиний в Україні зубний технік, якому Швейцарська академія Straumann після прискіпливого відбору кандидатів довірила представляти свої інтереси у галузі навчання зубних техніків, Т. А. Лудан. Обидва фахівці (стоматолог-протезист і зубний технік) працюють над одним завданням: забезпечити максимально комфортне протезування відмінної якості у найкоротший термін. Крім того, наша лабораторія обладнана стереомікроскопом, що дозволяє досягти найвищої точності прилягання наших протезних конструкцій.

4

Фото 4. Мостоподібний протез типу меріленд

Усе це забезпечує виняткову якість самого протеза, мінімальну кількість примірок і уточнень кольору, повну відсутність дискомфорту при встановленні та носінні протеза, а також гарантує довгий строк служби.

  1. Гарантування якості робіт, виконаних у нашій клініці

Вибір нашої стоматологічної клініки забезпечить вам чудовий результат і гарний настрій! Ми гарантуємо якість виконаних робіт, тому кожна копійка, інвестована вами у здоров’я своїх зубів і впевнену посмішку, окупиться вповні.

А найкраще про нас розкажуть наші клієнти!

Пацієнт І., 50 років

Пацієнт звернувся в Клініку зі скаргами на неспроможність старих ортопедичних конструкцій (зубних протезів) і з бажанням відновити функцію та  естетику зубного ряду за допомогою незнімних конструкцій. Через неможливість використання власних зубів у якості опори (через пародонтит і ускладнення карієсу), пацієнту було запропоновано видалення зруйнованих зубів і коренів зубів із негайною імплантацією (відразу після видалення) та негайним навантаженням (виготовлення тимчасової ортопедичної конструкції протягом 72 годин після імплантації), оскільки стан кістки пацієнта дозволяв провести ці заходи.

Через 3 місяці після імплантації була виготовлена постійна конструкція на верхню щелепу, і ще через 3 місяці - на нижню.

 
Протезирование_фото_ДО Фото ДО протезування зубів
Протезирование_фото_ПОСЛЕ Фото ПІСЛЯ протезування зубів