м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Стоматологічна комп’ютерна анестезія

Bysergey

Забудьте про звичайні шприци, товсті голки та неприємні відчуття, адже в “Клініці Дубнової “Стоматолог і Я” з’явилася комп’ютерна анестезія «The Wand».

«The Wand» – це комп’ютерна система подачі анестетика для знеболювання. Процесор апарату контролює швидкість та тиск введення знеболюючого препарату, тим самим забезпечуючи його абсолютно безболісне введення.

На фото: апарат комп’ютерної анестезії «The Wand»

На сьогодні комп’ютерна анестезія - найбільш безболісний, максимально безпечний та найбільш передбачуваний метод для місцевого знеболювання, адже:

  • Швидкість подачі анестетика контролюється апаратом, і за рахунок його плавного введення пацієнт зазнає менше дискомфорту;
  • Точність введення анестетика забезпечує швидке настання ефекту;
  • Потрібно менше анестетика, що дозволяє уникнути тривалого оніміння губ, язика та щік, як це буває при знеболюванні за допомогою традиційних методів знеболювання:
  • Безпечна програма забезпечує виключення потрапляння препатарату до судини, що може викликати погане самопочуття пацієнта та додатковий дискомфорт;
  • The Wand підходить для всіх видів стоматологічного лікування.

У 2012 році в нашій клініці відбувся курс Dr. Eugene Casagrand (США) – американського стоматолога, автора Комп’ютерної анестезії. Лікарі нашої Клініки засвоїли нові методики введення анестезії та нюанси роботи з апаратом.

На фото: Dr. Eugene Casagrand (США)

Пацієнти нашої Клініки діляться своїми відчуттями від комп’ютерної анестезії. Наталія Загороднова: „Абсолютно не відчула уколу, скоріше, відчувала як лікар відтягнув інструментом щоку і все… Не було тривалого оніміння язика та губ, які я відчувала після традиційної анестезії”.

Апарат Wand компанії Milestone Scientific USA – схвалений та затверджений Американською Стоматологічною Асоціацією та офіційно сертифікований в Україні.