Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Присяжнюк Дмитро Олександрович

ByNatalka

DSC08046Лікар-анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія-реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м.Києва та України.

У 2013 році закінчив навчання у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, лікувальний факультет №3

2013-2015 - навчання у інтернатурі НДСЛ «Охматдит», відділення анестезіології;

2013-2015 - інтернатура за спеціальністю “Дитяча анестезіологія”; в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Ще під час навчання в Медичному університеті почав освоювати практичні навички професії в якості медбрата у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології КМКЛ №17

 

З 2015 р. - лікар-анестезіолог НДСЛ «Охматдит» відділення анестезіології;

2019 р. проходження курсів підвищення кваліфікації та присвоєння другої кваліфікаційної

категорії.

Дмитро Олександрович володіє різними видами анестезії, проводить надання анестезіологічного забезпечення пацієнтам в плановому і ургентному порядку, при проведенні хірургічної допомоги різних напрямків та діагностичних заходів, володіє навичками роботи при наданні екстреної допомоги в критичних станах, СЛР, катетеризація периферичних та центральних вен УЗД-навігацією і по анатомічним орієнтирам, методиками регіонарної анестезії. Має великий досвід роботи з неонатологічними пацієнтами та новонародженними з критичною масою тіла, з вродженими та набутими вадами розвитку (ЦНС,  ШКТ, сечовидільної системи, дихальної системи, офтальмологічної патології та інші). 

Брав участь в клінічному дослідженні APRICOT:Anaesthesia PRactice In Children Observational Trial під патронатом ESA. Відвідував тренінги ”Граничні стани в педіатрії та дитячій оториноларингології”, Ukrainian Trauma Life Support.

Вільний час проводить з сім'єю, любить активний відпочинок на природі та подорожі.

Обрати професію дитячий анестезіолог Дмитро Олександрович вирішив ще під час роботи медбратом у КМКЛ №17, бажаючи допомогти дітям уникнути психологічних травм під час хірургічних втручань, надавати кваліфіковану анестезіологічну допомогу, цим самим мінімізувати ускладнення та захистити маленького пацієнта від операційного стресу.